Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szimpatizánsok...

Az ellenzéki szimpatizánsok egy része szerint aki nem ment el tavaly (sem) szavazni, az igazából rejtőzködő ellenzéki. Ezzel szemben nem inkább az alábbi megállapítás igaz?

Figyelt kérdés
Tehát: ők rühellik a Fideszt és sosem szavaznának rájuk, de nem volt szimpatikus ez az ellenzéki felhozatal, ezért rájuk sem szavaztak, mert még azt is jobbnak tartották, hogy a Fidesz maradjon (annak ellenére hogy utálják őket), semmint hogy ez a kaotikus, zavaros ellenzéki "egyesülés" kerüljön hatalomra.
2023. márc. 12. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
70%-os részvételnél az ellenzéki szimpatizánsok, mely része nem ment el szavazni?
2023. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
A választás előtt azt mondják, hogy aki otthon marad, az a Fideszre szavaz. Választás után meg azt, hogy aki otthon maradt, az valójában ellenzéki. XD
2023. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem utálok senkit..nem vagyok semmiféle szimpatizáns, én csak egyszerűen megbékélek a mindennapokkal..Torgyán óta nem szavaztam, csak a családomat viszem szavazni..kiszáll-szavaz-visszaszáll-irány haza..

Aztán évekig mérgelődnek, hogy nem ilyen lovat akartak..


Én meg csak csendben túrom az orrom...

2023. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es, nem, hanem hogy aki nem ment el, az az ellenzéki szavazók egy része szerint ellenzéki.


2. Pontosan így van és ezt sem értettem, hogy ez hogy jön össze, de az ellenzékieknek érdekes kombinatív gondolkodásuk van...

2023. márc. 12. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy tartották jobbnak, te szerencsétlen.
2023. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DK-s ***** válasza:
69%

#2-nek:


Ügyesen csavarod a szót.


Aki nem ment el szavazni az nem a fidesz-párti, de a fidesz hatalomban maradását segíti elő.

2023. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Én ellenzéki vagyok, hála Istennek nem vagyok fideszes, de szánalmasnak tartom, hogy az ellenzéki emberek újra és újra álmokat kergetnek, mindig találva egy újabb reményt, hogy majd az fogja legyőzni ezeket. Voltak már kormányváltó messiások a tanárok, aztán az akkugyár ellenzők, most éppen az orvosok az aktuális kormány buktatók. Pedig a fideszt nem lehet választáson legyőzni. Meg amúgy máshogy sem nagyon, nincs beágyazottsága az uralkodók buktatàsának ebben a népben.
2023. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!