Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lett volna országos szinten...

Ez lett volna országos szinten, ha az ellenzék nyer?Ilyen perverz transz partikat szerveztek volna?

Figyelt kérdés

[link]

Hódmezővásárhelyen lmbt orgiát rendeznek.


A polgármester állandóan hangsúlyozta,hogy ő "jobboldali". Ebből is látszik, hogy mennyire az.Nagy kamu az egész.

Ez lett volna,ha ezek hatalomra jutnak,erkölcstelenség,szodómia.Szerencsére, az ilyen"kormányváltás" csak egy lázálom marad.


2023. márc. 13. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Szóval az emberek nem szervezhetnek bulikat maguknak?

Egy kicsit el vagy tévedve.

Vagy az fáj, hogy téged nem látnak szívesen?

2023. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Xd, kemény szavak ezek Szájer Józsi után.......de hát ilyen ez a nemzeti kereszténykedés.
2023. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Privát emberek olyat szerveznek, amit akarnak, ha viszont a szenteskedő fideszes Alaptörvény írója vesz ilyenen részt, az a fideszesek szerint rendben van.
2023. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy igen, mintha Szájer meg a többi homokos Fideszes nem jártak/járnának meleg orgiákra.
2023. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Bírom mikor a buzeráns fideszesek játsszák a nagy keresztényt.
2023. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
#5 Csak irigyek, mert a Rogán-Mészáros klán még nem nyitott melegbár-hálózatot. Akkor egyből kötelező lenne.
2023. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Sok Pite Zsoti gyalázta volna sorra az iskolákat
2023. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Szájerrel sem az volt a bajunk, hogy meleg -bár ott a királyási tilalom megszegése is fent állt-, a problémánk az volt Szájjerral, hogy a pártja vizet prédikált, miközben ő bort ivott. Ez a nyomorék álszent politika, ami gajra vágta az országot.
2023. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
De itt nem is álltak volna meg, hanem még a gyerekeket is átoperáltatták volna.
2023. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a cikket és a cikk forrását is, de esküszöm hogy nem értem: mi köze van ennek az eseménynek a polgármesterhez? Ha jól értem, akkor ez egy privát szórakozóhely, ahol különböző bulikat és előadásokat tartanak, most éppen egy lmbtq bulit. Tök jó, hogy nekik is van lehetőségük a szórakozásra és építhetnek egy helyi közösséget, nem látom ebben a problémát.

Érdekes amúgy, hogy a forrásként linkelt cikk megemlíti, hogy több olvasójuk panaszkodott a bulik gyakoriságára, mert régen kevesebb ilyen rendezvény volt a városban. Az érdekes része ennek az, hogy az említett party egy zárt helyen lesz, ahova ráadásul csak olyan vendégeket várnak, akik szimpatizálnak a közösséggel. Egyszerűen nem értem, hogy hogyan fájhat bérkinek más emberek privát szórakozása...

Mellesleg a hirdetés szövege úgy szól, hogy idézem "Most szombaton ISMÉT egy fergeteges lmbtq estét hozunk"

Tehát valószínűsítem hogy volt már több ilyen esemény is, amiről sajnos lemaradtunk a fideszes gyakoris felhasználók lustaságából adódóan... De ezek után remélem minden hasonló kis rendezvényt felkutattok és elénk tártok majd :D

2023. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!