Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor szerintetek hogy...

Orbán Viktor szerintetek hogy nézne ki Drag Quennként? Jól állna neki a dolog?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
És létrejönnének a Nemzethy LMBTQ klubbok?
2023. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Én még egy jól kinézőt sem láttam.
2023. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Jobban tetszene Dead Queenként.
2023. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kb. úgy mint a kormányzó úr, vitéz nagyonnagybányai Horthy Miklós, amikor egy katonai fiúkollégiumban szórakoztatta draq queenként a többi férfit:


[link]

2023. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
4: az között hogy valaki hülyéskedésből öltözik így fel (én is láttam már közeli ismerőseimet női ruhába öltözve maszkabálon) és hogy valaki életvitelszerűen női ruhában érzi jól magát mert beteg fejben, rettentő nagy különbség van. Ezt bizonyára te is tudod, csak jó ilyen jelentéktelen dolgon csámcsogni.
2023. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5 De a drag queenek nagy része nem életvitelszerűen él úgy, csak a produkció erejéig. Ezek a produkciók általában paródiák, szóval hülyéskedés.

Szóval azt mondod, hogy ha Orbán dragezne, akkor a fejében lenne baj, vagy teljesen rendben lenne?

Segíts már nekem kibontani a kognitív disszonanciádat!

2023. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sokat vársz el egy fideszes vatniktól.
2023. márc. 17. 14:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy a fejében lenne baj ha rendszeresen nőnek öltözne, ez egyértelmű.

Kognitív disszonanciája meg a liberálisoknak van, mikor szembesítve vannak hogy a világ valójában nem olyan elvetemült mint amilyennek ők akarják látni és ez feszültséget okoz bennük.

2023. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5: Ez a baj a fideszkárosultakkal - hogy bármilyen témában lendületesen nyilvánulnak meg, de SOHA NEM ÉRTIK, még azt sem, amiről beszélnek.


Préseld a fejedbe: amiről te beszélsz az a TRANSZVESZTITA! A transzvesztita és a draq queen NEM UGYANAZ!


A TRANSZVESZTITA ÖLTÖZIK ÉLETVITELSZERŰEN NŐNEK.


A Draq Queen egy ELŐADÓ, FELLÉPŐ, aki a show kedvéért öltözik nőnek, mások szórakoztatására. Legtöbbször VICCBŐL. A draq queenek nagyon sokszor egyáltalán nem transzszexuálisok és nem is melegek, de női ruhába bújt férfiak, akik színpadon szórakoztatnak másokat.


Annyival értelmesebben lehetne a világ dolgairól beszélgetni, de akár viccelődni is, ha a fideszesek legalább néha értenék, amiről beszélnek és tisztában volnának a fogalmak jelentésével, amiket használnak...

2023. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elsősorban nem vagyok fideszes. Ha valaki nem ért egyet ezzel az agyrémmel azt egyből fideszesnek kell titulálni vagy mi?

Azt meg feleslegesen ragozgatos hogy dragqueen, transzvesztita, transzexuális, ilyen bináris, olyan fluid stb.. ezeknek az embereknek mentális problémáik vannak egytől egyig. És a világ ahelyett hogy ezt kimondaná muszáj jópofizni nekik ezért vannak normalizálva. De ez is elfog múlni egyszer.

2023. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!