Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van elegem Gyurcsán...

Csak nekem van elegem Gyurcsány és Kamugeri állandó károgásából?

Figyelt kérdés

Olvasom az Indexen:


"Gyurcsány Ferenc: Menjetek a pokolba!

A DK elnöke szerint a magyar kormány elesett, és letette a fegyvert a brüsszeli bankszámlák előtt."


és:


"Karácsony Gergely: Elveszíthetjük a szabad városokat, ha azt játsszuk, hogy ki közülünk a legnagyobb kicsi

A főpolgármester nem kér az új orosz cárból, újra nekiveselkedne."


Kamugerinek különbe is a város rendbetételével kéne foglalkoznia...


2023. márc. 15. 19:09
A kérdező szavazást indított:
Nekem is elegem van belőlük
Igaza van Gyrucsénynak és Kamugerinek
17 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
13%
Minden normális embernek. Reméljük mielőbb eltakarodnak.
2023. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is elegem van. Szerencsére a Csuti sose károg! (Az ilyen Brüsszel, migráns, Soros, Lmbtq, Svédek, civil szervezetek, baloldal, liberálisok nyavajgást figyelmen kívül kell hagyni. Az teljesen rendben van.)
2023. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
14%
KariGeriSziszi 🤯😤
2023. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként Gyurcsány meg Orbán jó barátok a színfalak mögött csak szólok.
2023. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sok egy kicsit.

Van egy ötletem! Toljunk ki velük! Zavarjuk el a f@szba orbánékat és akkor nem lesz mire károgjon ez a két majom!

2023. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
2-s: mien Csuti? Ő hogy jön ide? Ez nem a bullvár, ahhem a politkklai kategória! Heló, ébresztő !!!4
2023. márc. 16. 00:07
 7/32 anonim ***** válasza:

Fletóka® az emberiség nyolcadik főbűne!

Aki tönkreteszi a világ nyolcadik csodáját kormányzása folyamán, hát az...

2023. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Van egy egyszerű mwgoldás erre: ne olvasd/hallgasd!


Nekem érdekes módon nem mennek az agyamra sem ők, sem az összes többi politikai szereplő. Roppant egyszerű okból: tudatosan kerülöm az ilyen jellegű híreket és portálokat.

A politika mérgez. Különösképpen itthon. Én meg nem akarok még 48 évesen megdögleni.

2023. ápr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
8: akkor te klasszikus értelmeben vett "idióta" vagy, hiszen az ókori görögök azokat nevezték idiótáknak, akik csak a saját dolgaikkal foglalkoztak (idios = visszaható birtokos névmás, "saját" -- ebből jön az "idiótés", a mi "idiótánk"), közügyekkel (politikával) nem
2023. ápr. 27. 16:03
 10/32 anonim ***** válasza:
A tetű közélet sok mindenre rákényszeríti az embert, ha nem akar idő előtt infarktusban megdögleni. Amit nálunk "politika" címszóval előadnak, az valahol félúton van a tragédia és a cirkusz között.
2023. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!