Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti Origo melyik...

A kormánypárti Origo melyik futballmérkőzést nézte hogy ilyeneket ír?

Figyelt kérdés

A Fradi 0-4 összesítéssel tükörsimán kikap otthon és idegenben is, és kiesik.


Origo szalagcím: "Elképesztő ünneplés: hálás a Fradi-tábor a kupacsodáért"


Nem tudom ehhez hány kérdőjel lenne elég, ez mégis mi?



2023. márc. 16. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne olvasd azt az oldalt, ha beszélsz nyelvet, fogyassz külföldi médiát! :-)
2023. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Retardált és belterjes oldal.
2023. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem olvasom, csak rákerestem a meccs eredményére és ott dobta ki a találatok között.
2023. márc. 16. 23:37
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
én is láttam és nem értem
2023. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem annyira merevedest kaptak attol a "gyonyoru szinesznotol", aki "fedetlen melleit mutogatta" a dijatado galan, hogy azota se tudjak, mit beszelnek :D
2023. márc. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Origo valóban nem szereti közölni a számszerű végeredményt abban az esetben, ha az a magyar csapat számára negatív. Ezzel én sem értek egyet. De...

...az ünneplés a teljes kupasorozatra vonatkozik, nem konkrétan erre a mérkőzésre. Ha jól emlékszem, magyar kupacsapat utoljára 18 évvel ezelőtt érte meg a tavaszt, tehát nagyon ritkán jutunk ilyen messzire. A menetelés most ért véget, most lehetett komplex mérleget vonni és a mérleg abszolút pozitív (ne feledd: a Fradi csoportgyőztesként jutott el idáig, amelyre magyar klubcsapat még sosem volt eddig képes).

2023. márc. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mindentudó99 ***** válasza:
28%
Nem olvasok Origót kerdező a de a kedvedért elolvastam a cikket. És pont az van benne amire gondoltam. Nem a mai meccsre vonatkozik a cím hanem hogy idáig eljutott. Remélem azért jól kduzzogtad magad. Maskor ha idézel valami szalagcímet a tartalmat is olvasd el mert így csak kinevetteted magad.
2023. márc. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Az Origó úgy működik, hogy adott egy eszmerendszer (a Fidesz jó, az ellenzék rossz, az Oroszok jók, Brüsszel rossz, a magyar foci jó, stb), aszerint generálják a címeket, cikk gyanánt meg odahánynak valamit, aminek vagy van némi köze a címhez, vagy az sem.


- A Fradi szuper eredménye - nem a nagy vereség, hanem, hogy eddig a meccsig eljutott

- Putyin mindent megváltoztató nyilatkozata - pár új iskolan nyílik Oroszországban

- Karácsony Gergely hatalmas átverése - egy noname valaki egy másik irreleváns valaki nevében interjúvolta meg őt


Szerintem a jobber IQ harcosoknak csak a pár szavas szalagcímek kellenek, több olvasástól, gondolkodástól agyidegzsábát kapnának szegények. Szerintem a következő az lesz, hogy a Fideszes jelmondatok lesznek a szalagcímek, a cikkek tartalma meg egy-egy Lorem ipsum... szöveg lesz.

2023. márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A hetesnél a pont.

Elég jól szerepeltek az elmúlt időszakban.

2023. márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9


Mit jobberezel?


Utálom a Fradit, Origót meg nem olvasok pl.


Te libsibolsi.

2023. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!