Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy fél év...

Miért van az, hogy fél év alatt nőtt a Putyin népszerűsége Magyarországon?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=fcXetpACD0M


Ma egyre több magyar gondolja ,hogy Putyin jogosan támadta meg Ukrajnát, Putyin ma a magyarok közt a legnépszerűbb külföldi politikus.



2023. márc. 17. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
A kormány politikájából és médiájából ömlő laposföld/konteó hivés végétt.
2023. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Ez engem is meglep hiszen nem jellemző erre a népre a józan és objektív gondolkodásmód.
2023. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Rengeteg a propaganda, amit látnak, mert nem tudják megválogatni a hírportálokat
2023. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Mert a Putyinos youtube shortokban és tiktok edit videókban Putyin menőn sétál jó zenére, kezet fog emberekkel, mond valami vicceset oroszul, vagy megsimogat egy állatot. Bidenről meg olyan videók vannak, amiken bénázik, hülyeségeket beszél és azt se tudja, hol van.
2023. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Az embereknek elegük van az inflációból, hogy erőn felűl támogattyuk Ukrajnát. Mármint brüsszel teszi ezt
2023. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Legtöbb helyen Facebook hozzászólásban, való életben mást se hallok éljen Putyin, végre egy nemzeti, keresztény vezető, minek húzogatták a medve bajszát, és nem 8 osztályos emberek közt vagyok, diplomások közt.
2023. márc. 17. 09:09
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
facebook hozzászólókban mondjuk én inkább a nyolc általános embereket látom meg a nyugdíjasokat. Én ahol vagyok pl egyetlen Putyin fant nem ismerek, hála istennek.
2023. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
éljen Putyin, végre egy nemzeti, keresztény vezető, minek húzogatták a medve bajszát. Diplomás vagyok
2023. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
A "legviccesebb" az egészben, hogy egy olyan utódállamot tartanak a kersztényi értékek megmentőjének, akik ezeknek az értékeknek a "nevében" épp embereket őlnek, ráadásúl az általuk létrehozott szocializmus alatt a vallás is tiltva volt, ráadásúl jelenleg több muszlim él abban az országban, mint keresztény. Agyrém.
2023. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Elnézést, retardáltnak tetszik lenni? Bizonyára a sok Mihanzánkos komment olvasás után elmegy az embernek az esze, és hajlamos egy alternatív valóságot elképzelni, vagy a kérdező be van ragasztózva.


Néhány forrás akkor


"Csökken Putyin és Oroszország népszerűsége Magyarországon

[link]


"Putyin népszerűsége idehaza is erősen csökkent, egyedül a Mi Hazánk tábora szimpatizál vele egy kicsit

[link]


"Soros Györgyöt is jobban szeretik a magyarok, mint Putyint

[link]

2023. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!