Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelcin miért ment anno tankokk...

Jelcin miért ment anno tankokkal a Kreml-nek?

Figyelt kérdés
Az orosz parlament nemet mondott a nyugatosodásra, vagy miért?

#Oligarchakapitalizmus #pénzfeudalizmus #filantrópia #Rablógazdálkodás #Filantróp üzletember
2023. márc. 19. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Jelcin "nyugat" és USA csatlós volt, fillérekért elkezdte kiárusítani Oroszorszagot, mint idehaza privatizáció néven Magyarországot is a 90es években a drága baloldali ellenzékünk....
2023. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem a nyugatosodásra mondott nemet. Le akarták váltani Jelcint mire ő úgy regált hogy kiadott egy kb. Nemzeti konzultáció szintjén megfogalmazott népszavazást amiben azt kérdezi, hogy a nép bizalmat szavaz e neki? Igennel szavaztak az emberek, amit ő kb úgy értékelt hogy akkor őt nem lehet leváltani (kb. Mint most) Putyin, az alkotmánybíróság azonban elkaszálta a népszavazást mert a kérdés nem volt elég egyértelmü. És amikor a parlament indítványozta volna a leváltásá, akkor jött Jelcin a tankokkal
2023. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2#

Én olvastam olyat, hogy emögött az volt, hogy az orosz parlament egy jelentékeny részének a gyomra nem vette be a rablóprivatizációs törekvéseket.

2023. márc. 19. 10:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezeket az oligarchakapitalizmusokat valójában a centrum kifosztási mechanizmusa hozta létre. Anno a tőkés kapitalista egy koszos patkányként érkezett meg például a többezer éves szakrális indiai civilizációba. Sikerült felbolygatni a világot. Tapsikoljunk, hogy tkp. semmihez sem értek.
2023. márc. 19. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Pontosan ezt vallja a baloldal.
2023. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5#

Én csak disznóröfögést hallok tőlük. Háborús bűnösök vagyunk,stb. Őrjongés, kulturharc ésatöbbi. Ezeket a Vadai féléket hallva elkap a hányinger. Schiffertől hallottam átfogó globalizmus kritikát.

2023. márc. 19. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
A baloldal mindehol patkány szerte a világban, nem csak idehaza.Fő elvük a nemzeti egység szétrombolása, a nemzeti szuveneritása lerombolása, a természeti rendjének lerombolasa, lásd lnbtq, gender marhaságok, multikukti létrehozása.Szupernagytökesek támogatása, akár országokkal szemben is, ksmu demokrácia importalasa szuverén országokba.Tehat semmi máshoz nem értenek mint a demoralizáláshoz és romboláshoz(idehaza is)
2023. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 igen, az USA felé kell húzni mert ott szabadság egyenlőség testvériség van
jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!