Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon nem kellene az...

Magyarországon nem kellene az iskolákban érzékenyítő órákat tartani az LMBTQ+ közösségekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudva, hogy mennyire homofób az ország, és bőven ráférne erre a népre az oktatás, művelődés.

2023. márc. 19. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jelenleg kontraproduktív lenne. A fiatalok enélkül is nyitottabbak, fölösleges az időseket hergelni ezzel, a kormány és a Mi Hazánk pedig úgyis csak ráugrana a témára. Ne adjunk nekik okot egy újabb gyűlöletkampányra.
2023. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem, nem kellene. Jól van így az oktatás.
2023. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell bevezetni amúgy sem ez a legnagyobb probléma jelenleg.Az LMBTQ-oktatás ellentétes sokaknak az erkölcsi és vallási meggyőződésével és egyébként sincsen rá társadalmi igény,a bevezetését csak politikai okokból erőltetik bizonyos csoportok.
2023. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

#3 “Jól van így az oktatás.”

Lol

2023. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

#3: "Jól van így az oktatás."

Ezzel azért tudnék vitatkozni, LMBTQ érzékenyítéstől függetlenül.

2023. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
LMBTQP 🤯😤
2023. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
# 7 megjött a pedofil
2023. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Egy párezres közösség agymenésével traktálni többezer diákot.... Hatalmas ötlet... Még az is homofób lenne aki eddig semleges volt.
2023. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
nem érzékenyítés kéne, hanem pl sex educationbe beilleszteni ilyen fun facteket, hogy amúgy egyneműeknek is érdemes védekezni, mi az a transzneműség, etc. melegként én már körberöhögtem mindenkit h tudtam v 10 féle fogamzásgátlómódszert, de arról fogalmam se volt h ha egy másik lánnyal lefekszem akkor pl nemi betegségek ellen hogy tudok hatékonyan védekezni. ez nem hátrányos helyzet v fogyatékosság
2023. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!