Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-szimpatizánsok: ti kicsit...

DK-szimpatizánsok: ti kicsit sem haragszotok Gyurcsány Ferencre amiatt, hogy az ő sokak számára kiábrándító kormányzása hozta a nyakunkra Orbánt kétharmaddal?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 21:32
1 2
 1/19 DK-s ***** válasza:
22%

Én inkább azokra haragszom akik a nyakunkra hozták Orbánt, kétharmaddal.


Az már qrvára hidegen hagy, hogy mivel akarják megmagyarázni a faxságukat.

2023. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
A DK-szimpatizánsok szerint Gyurcsány mindent jól csinált, a körülmények áldozata. Csőbe húzták, megpuccsolták, és csak a propaganda miatt utálja mindenki, az ellene való tüntetés megrendezett volt, lefizetett ultrák balhéztak.
2023. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Á, dehogyis! A 2010-es Fidesz 2/3 kizárólag Bajnai és Mesterházy miatt volt! :D
2023. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Engem, mint Fideszt és DK-t is egyformán utáló embert, sokkal inkább zavar az, hogy 2010 óta a Fidesz kiépítette a saját maga, leválthatatlan dinasztiáját. 2010 előtt is voltak kalap sz*r kormányok, de leválthatóak voltak.
2023. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 DK-s ***** válasza:
0%

#4-nek:


Akkor sejted hogy mi lesz a teendőd, a következő választásokon.

2023. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Hogy tud haragudni egy DK-s azokra akik miatt Orbán hatalomra jutott? Akkor ez önutálat? Gyűlölöm Gyurcsányt mert Orbánból messiást csinált, de azért rászavazok? Szeretem ha fáj alapon?
2023. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%

#2: Leválthatatlan?

"Majdnem biztos vagyok benne, hogy az ellenzék megnyeri a választást." (Gyurcsány Ferenc, 2014)

"Legyőzöm Orbánt" (Karácsony Gergely, 2021)

"Döntetlen körüli az állás, 11-es rúgásokkal kell nyernünk." (Magyar György, 2022)

Vagyis a választások előtt minden ellenzéki nagy mellénnyel kijelenti, hogy győzni fognak; a választások után meg sértődötten nyavalyognak, hogy a Fideszt nem lehet leváltani...

2023. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 DK-s ***** válasza:
32%

#6-nak:


Én azokra haragszom akik mondva csinált okkal próbálják indokolni vagy a lustaságukat, vagy az ostobaságukat.


Te például a fideszre szavaztál? Ha igen, akkor fideszes vagy.


Esetleg az összefogásra? Akkor ellenzéki vagy.


Mivel Orbán ellen, a többi pártra szavazni értelmetlen volt, ezért ha nem e közül a kettő közül valamelyikre szavaztál, vagy nem is szavaztál, akkor semmi jogod bármilyen "Gyurcsány"-kérdésbe beleugatni.


És ez vonatkozik a kérdezőre is.

2023. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Volt egy 6 párti összefogás. Nekem úgy tűnt, hogy az ellenzéki szavazók elég komolyan beleszóltak a Gyurcsány kérdésbe az előválasztáson, főleg a 2. fordulóban. Ennek kéne legyen egy jelzésértéke.
2023. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

@2

"A DK-szimpatizánsok szerint Gyurcsány mindent jól csinált, a körülmények áldozata."

Nem mintha a fidesznek nem ugyanez lenne a narrativaja...

2023. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!