Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek Novák Előddel,...

Egyetértetek Novák Előddel, aki terrorszervezetté nyilváníttatná és betiltaná az Antifa szervezetet?

Figyelt kérdés
[link]
2023. márc. 30. 09:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
24%
#16 Persze, hogyne. Ha ez megtörtént volna, nem lett volna tele vele a média? Ennyire hülyének nézel minket? :D
2023. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
34%

"Én láttam olyat,hogy turbomagyar középkorú piros fehér zöldre festett baseball ütővel támadt kiskorú roma lányra a társai meg bíztatták"


Erre gondolsz?

[link]


Ja, nem, hiszen egészen véletlenül itt is cések az elkövetők. Bocsánat, ilyet valamiért többet találni.

2023. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
0%
Szetintem sem ártana. Nyugat-EU-ban is ez a csürhe szokott törni-zúzni. Mellesleg nálunk a kommunizmus jelképei tiltva vannak elvileg a nácikéval egyetemben.
2023. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Mimt ez?


Jaja neee...ezek a kőagyú proli nácik sosem tennenek ilyet, ők csak a kommentekben kemények! 😭

2023. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
95%

21 24

Én azt is leírtam,hogy mindkét oldalon vannak hülyék.Az eset meg nem kapott visszhangot.Nem hívtam a rendőröket,de elhitték,hogy már úton vannak és elszeleltek.Ez 2005ben volt amúgy.

2023. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
18%

"ezek a kőagyú proli nácik sosem tennenek ilyet"


Ez az eset nincs tisztázva, hogy ki kezdte a balhét.

Az biztos, hogy a konfliktus onnan indult, hogy elkezdték őket fényképezgetni meg méregetni.

Ezt az eseményt fontos tudni, hogy megelőzte már pár támadás, szal teljesen jogos volt, hogy felfigyeltek rájuk a betyárok.


Aztán volt egy box, ahol nem a betyárok húzták a rövidebbet.

Majd elmentek a telexhez sírni.

Ez mondjuk szerintem elég átlátszó, de ez saját vélemény.



Ezzel szemben az antifa támadás úgy nézett ki, hogy a járókelő csak dolgozni ment, aztán megverték, mert terepnadrág volt rajta.

Nem mindegy.

2023. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
68%

"Ököllel ütötték, csontjaikat törték, hajuknál fogva vonszolták őket"


Bezzeg, ha C type az elkövető, akkor írnak valami 8 napon túl gyógyuló izét, aztán jónapot! 😂

2023. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
15%
#25 Ja, a telegz írta, akkor biztos igaz :DDDD
2023. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
14%
@27 Igazán kedélyesen írsz arról, hogy pokolravaló nácik egy rossz nézésnek vélt valamiért vertek véresre maguknál értékesebb embereket (egy nácinál értekesebb bárki, aki nem náci).
2023. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%

"Jaja neee...ezek a kőagyú proli nácik sosem tennenek ilyet, ők csak a kommentekben"


Ezt az egy példát tudtad csak hozni, holott idaig azt állítottátok, hogy a "nácik" folyamatosan ezt csinálják? Tudtuk, hogy ti antifaszisták sem az eszetekről vagytok híresek. 🙂

2023. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!