Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz ugyanúgy telepíti be...

A Fidesz ugyanúgy telepíti be a migránsokat, mint a nyugati országok, akkor miről beszélünk?

Figyelt kérdés
Pest és Debrecen is tele van törökökkel, indiaiakkal, négerekkel, ázsiaiakkal stb.
2023. márc. 30. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

#8 [link]


Ezt akartàk a fidesztàlibok. Na ilyenkor mi a mantra? Töröltèk a Soros sötètzsarui a memóriàdat?

2023. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 mindentudó99 ***** válasza:
23%
Nem is veszik el senki munkáját mivel nincs elég magyar munkaerő. Mégis növekszik a munkanélküliség mostanság állítólag. Mivel egy bizonyos réteg semmi pénzért nem megy dolgozni. Ha elmennének kevesebb vendégmunkás kellene
2023. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%
#12: Lehet, de csak lehet, hogy nem összeszerelőüzemnek kellene lennünk és akkor sikerülhetne európai béreket kialakítani és akkor elmennének az emberek dolgozni.
2023. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%

5-ös!

Szerintem menj el pár Koreai és kínai gyárba vagy csak a közelébe és láss csodát! Mert, nagyon elvagy tévedve.

Magyarországon még olyan helyett is tudok, ahol magyarokat nem vesznek fel csak Ukránt, Mongolt és Türkmegisztánit és Kazahkokat, végülis mindenki mást csak magyart nem.

És ők nem eu-tagállamokból jöttek. Bejönnek mennek az idegen rendészetre, kapnak vízumot és kész. Múltkor én is láttam indiaiakat, bár ők egy tanyára mentek. Szóval, szerintem nézz körbe egy kicsit :)

2023. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

Ui: Egyre többen lesznek, egyébként! Ahogy, jönnek a kinai stb cégek, nekik legkevésbé kell majd magyar munkaerő. A magyar vállalkozók meg csak úgy hozzák őket befelé. Az Ukrán - magyarok meg az Ukránokat.

Na de a pozitív, hogy termelik az adót az államnak.. Yeahh

2023. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%

"Na de a pozitív, hogy termelik az adót az államnak.. Yeahh"

Hat meg csak azt sem. Ilyen kulfoldi gyarak az elso x evben adomentesek, ezzel (is) csalogatjak oket Magyarorszagra. Raadasul a dolgozok egy resze kuldi haza a csaladjanak a megkeresett penzt, tehat meg csak nem is Magyarorszagon koltik el.

2023. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 mindentudó99 ***** válasza:
#13 Semmi baj az összeszerelő üzemmel. Mivel a betanított munkások arànya kb 60% lehet a többi egyéb munkakör. Szakàcstól a mérnökig takarítótól a hresig rengeteg egyébb állás van egy ilyen helyen.
2023. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16

Pozitív akartam lenni.

Ha negatív lennék, akkor hozzátettem volna, hogy igazából az 50% magyar vállalkozó, be sem jelenti ezeket a munkásokat. :)

2023. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A rózsafüzér a legerősebb fegyver a gonosz elleni harcban, és képes a tőrténelem megváltoztatására is. Ezt Soros György is meg fogja tapasztalni.
2023. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!