Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak mostanában már...

A jobboldaliak mostanában már a legelmaradotabb országokat tekintik példaképnek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen, Uganda, Irán, meg a többi agyhalott diktatúra amit mèg nem fertőzött meg a sátánistaateistawokelibsipropaganda 🥱
2023. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinném, én pl Szingapúrt, meg az amerikai republikánusok vezette Floridát tartom annak, ezek elmaradottak?
2023. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
1: Pontosan ki tartja példaképének Iránt? Várnám az idézetet...
2023. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

"Pontosan ki tartja példaképének Iránt? Várnám az idézetet..."


Amúgy konkrétan példaképnek szerintem senki. Szerintem inkább ilyen troll idézetek szoktak jönni, hogy "ott legalább nincs lmbtq" és hasonlók.

2023. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

#3 Minek? Az uganda támogatòkat is idéztem pár napja, de akkor meg az a mantra hogy nem szabad cùna cúna általánosításokat levonni, hanem meg kell kérdezni mind a 3.3 millió magyar jobbildalit.


Ami felőlem oké, csak akkor az ellenzékiek esetén is ehhez kéne tartanotok magatokat, nem pedig kettős mércét alkalmazni, és olyanokat baromságokat mondani hogy mind a két millió ellenzéki antifa tag.

2023. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
#2 Florida egy nyugger állam. No offence. Nem tűnik úgy, hogy az lenne a jövő útja. Főleg úgy, hogy a közpinti kormány támogatásai nélkül összeomlana az alacsony állami adók miatz
2023. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ti mologyec.
2023. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

"ott legalább nincs lmbtq"


Mért, van? Wehhehhe...

2023. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát én liberálisként tartom ezeket az országokat példaképnek, az ok egyszerű:

Mert ott nincs Orbán

2023. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Rasszista vagy, nem szereted a sokszínűséget? Mit fognak szólni a libri haverjaid, hogy kirekesztően gondolkodsz a legelmaradottabb országokról, és degradálod őket?
2023. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!