Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó lenne egy olyan kormány,...

Jó lenne egy olyan kormány, amelyik betiltaná a Tiktokot és nem tenné elérhetővé a buta, semmitmondó videókat YouTube-on?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a semmitmondó, népbutító, tizenévesek által nézett mit ettem ma?, mi van a táskámban?, milyen színű ételt ettem? megettem 100 főtt tojást! és egyéb kihívásos videókra.


Jó lenne, ha csak értelmes tartalom lenne a YouTube-on?

Van helye a trashnek a YouTube-on?



2023. ápr. 2. 13:50
 1/8 Revolúcióbiológus ***** válasza:
95%
Hát figyelj, én tizenéves koromban túléltem Geszti Péter Rapülőjét, a Pa-dö-döt és Kozsót és mégis ember lettem. Az a trash amit a mai fiatalok néznek lószar ehhez képest, nem fogja 100 főtt tojás visszavetni őket a fejlődésben.
2023. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Inkább már olyan kormány kellene, amelyik a bármilyen videókat nem szórná tele a kormánypropagandával. Az általad említetteket nem kötelező nézned, de az idegesítő, emberbutító propagandát igen, ha bármit szeretnél megnézni.
2023. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak az a probléma, hogy ezeket a videókat rengeteg 14-18 éves nézi, akiknek még nem fejlődött ki az agyuk.

Szégyen, hogy egy pl. Whisperton fent lehet ezeken a platformokon.

2023. ápr. 2. 14:01
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Valaki ezeket nézi agyzsibbasztásnak egy hosszú nap végén, más macskás videókat, valaki meg tv-t. Egyén kérdés.

A mi van a táskámban tök hasznos mondjuk egy több napos túra esetén. Mit ettem ma videók szintén hasznosak, ha valaki kaja ötletet keres vagy diétázik vagy étrendet változtat és kaphat motivációt. A kihívás meg tud szórakoztató is lenni. Ennyi erővel a stand up comedy-t is lehetne töröltetni, mert nem ad értéket csak szórakoztat. De mi a baj azzal hogyha valami csak időtöltés és szórakoztatás? Meg mi alapján döntenénk el kinek a tartalma mibe esik?

WTon-ra meg van egy egyszerű megoldás: tiltod a csatornáját.

2023. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem zavar, hogy a könnyedén befolyásolható gyerekeket ezekkel hülyítik.
2023. ápr. 2. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Engem meg az zavar, hogy a hozzád hasonlók meg akarják védeni az embereket saját maguktól és nem látnak az orruknál tovább.
2023. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Mégis miért tiltaná be a népbutítást egy olyan kormány, amely maga is alkalmazza és aminek a szavazótábora 80%-ban buta emberekből áll?
2023. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

A mi kormányunk ne nyúljon bele semmibe, okozott már elég gondot.


S megsúgom a semmitmondó tartalom és hülyeségek kortól, nemtől függetlenek!

2023. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!