Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnap lesz 1 éve, hogy Orbán...

Holnap lesz 1 éve, hogy Orbán Viktor miniszterelnök úr és pártja megsemmisítő vereséget mért a dollárbaloldalra. Milyen érzéseitek, emlékeitek vannak tavalyi választással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 19:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

"magyarország egy éve újabb nagy süllyedést hajtott végre ahhoz, hogy végképp elmerüljön a feudalizmus posványában"

Pedig egy Dobrev-Jakab-Fegyőr kormány lehetősége maga volt a remény. Nem is értem, miért nem szavaztak az emberek az ellenzékre.

2023. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Az, ami várható volt. Sokan a "legjobbat" akarta a többieknek, ez a szokásosra sikeredetten meg is valósult.
2023. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Az elmúlt egy év ellenzéki kommunikációja azt mutatta meg nekem hogy ez az ellenzék sosem fog győzni.

A választási kudarc objektív értékelése és a hibák beismerése helyett egy éve a fideszes szavazók sértegetése és pökhendi felsőbbrendűség megy a részükről.

Hát sok sikert ehhez az ostoba politizáláshoz. Ebből lesz 26-ban a fidesz 3/4.

2023. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon letaglóztam. Én nem is csak azon, hogy ezek nyertek, hanem inkább, hogy még fölényesebben. Az ellenzék pedig megsemmisült.

Azóta még rosszabb lett a ország helyzete. Ha 2026-ban is így lesz a választás kimenetele, ennek az országnak tényleg annyi. És komolyan el fogok gondolkodni, hogy megpattanok külhonra. De igazából már most is érik ennek az esélye, mert úgy érezem, napról napra egyre reménytelenebb egy normális országvezetés.

2023. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Épp itt az ideje elzavarni a bendőst és a koleszosokat.
2023. máj. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!