Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Túl sokat kérek, ha egy...

Túl sokat kérek, ha egy Orbántól és Gyurcsánytól egyformán elhatárolódó, mérsékelt ellenzéki pártnak szeretnék bizalmat szavazni?

Figyelt kérdés
Tudtommal, jelenleg nincs ilyen, pedig igény lenne rá szvsz.

2023. ápr. 5. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Alternatív Párt. Csak a kutya nem tud róluk.
2023. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igény? Épp tegnap jelentette be Mesterházy Attila, hogy rövidesen ő is egy mikropárt boldog tulajdonosa lesz. Mint ha nem lenne ilyenből már hatszáz... Szerintem, szavazz a Kétfarkú Kutyapártra, ők tuti, hogy nem állnak be egyik tömbbe sem. :)
2023. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
A Mi Hazánk Mozgalom ilyen.
2023. ápr. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 D-Mano ***** válasza:

Van/Volt (?) ilyen: az Alternatíva Párt.

Amikor előzmények nélküli, tehát tényleg új és tényleg alulról szerveződő pártként próbáltak szimpatizánsokat, támogatókat gyűjteni, akkor állandóan az volt az érv ellenük (de tényleg tömegesen ezt kommentelték nekik) hogy senki sem ismeri őket, nincs elég támogatottságuk...

Én Mi Hazánkosként támogattam, megosztottam őket, beszéltem róluk stb. Mert olyan úgymond "baloldali" párt volt, ami egyrészt hiteles új arcokból állt és másrészt értelmes gondolataik voltak.

De az embereknek nem kell az ilyen. Inkább beállnak azok mögé a pártok mögé, akik úgy tudtak ismertté válni, hogy erre a forrást egyértelműen úgy szerezték, hogy bizonyos pénzügyi körök befolyása alatt állnak, és a Rendszerben is vannak ismerőseik kulcspozíciókban. (A Momentumnak is honnan volt egyből pénze hirtelen a semmiből a Nolimpia és az azt követő nagy kampányaira?? )

A magyar nép tehát megérdemli Orbánt és Gyurcsányt meg az osztódással szaporodó baloldali megélhetési pártjait...

2023. ápr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!