Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A libsik tényleg szoktak...

A libsik tényleg szoktak szándékosan húst enni nagypénteken, hogy így is szembemenjenek Orbánnal?

Figyelt kérdés
Ma hallottam erről, hogy egyesek már szándékosan esznek húst nagypénteken, annyira ateisták. Gondolom ez Magyarországon főleg a 444-olvasó, Redditező közösségre lehet igaz. Ez tényleg létező jelenség?

2023. ápr. 8. 12:18
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
88%
Nem, csak guggolás meg felhúzás kombó után marha jól esett egy adag csirke. Meg így hogy tudom hogy ez téged zavar, így még jobb.
2023. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
86%
Ti keltek-fekszetek orbánnal,de attól még nem kell magatokból kiindulni.
2023. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
86%
Mangalicából készült kolbászt amúgy is lehet enni. Az nem számít, mert az nemzeti mélymagyar fideszes.
2023. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
81%
Nem is tudtam, hogy nem lehet húst enni nagypénteken. Csak azt tudtam, hogy zárva vannak a boltok. Tulajdonképpen mit is ünneplünk húsvétkor?
2023. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem értem, hogy ha már valaki keresztény, akkor miért nem tartja az egész böjtöt.
2023. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
76%

Jobb lenne a világ vallások, nemzetek, és hagyományok nélkül. Ha nem a Jézussal vagy akár a Húsvéti Nyúllal foglalkoznánk, hanem mondjuk a fonálférgek evolúciójával, abortusz tiltogatás helyett már régen génkezelnénk az embereket, hogy pl. ne nőjön bölcsességfoguk és ellenállóbbak legyenek a rákkal szemben, gyerekeknek meg nem az lenne a program hétfőn, hogy locsolkodás meg csokitojás-gyűjtés, hanem pl. mikroszkóppal vizsgálnák, hogy az akvárium szűrőjében milyen egysejtűek élnek, és azoknak milyen sejtszervecskéik vannak.



Üdv, egy "libsi"

2023. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudtam, hogy nem lehetett húst enni tegnap, én ettem. De ha tudtam volna, akkor is leszartam volna.

Ha ezzel idegesítettem Orbánt, akkor örülök neki, de szerintem inkább csak a kérdés troll.

2023. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
5%
Azt nem értem, hogy akik szerint a kereszténység egy túlhaladott dolog, azok miért nem kérik a munkáltatójukat, hogy dolgozhassanak keresztény ünnepnapokon? Vagy miért nem nyújtanak be népszavazási kezdeményezést, hogy aki ateista, azokra ne vonatkozzon a vallási ünnep, és menjenek dolgozni.
2023. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

#8 Munkaszüneti napok egy ateista társadalomban is lennének, csak nem egy őrült prédikátort (Jézust) vagy valamilyen pedofil nőgyűlölőt (kb. bármely szent) ünnepelnénk akkor, hanem mondjuk Charles Darwin-t.


Húsvét helyett lenne mondjuk Darwin-nap. Mindenki majomálarcot és hosszú farkat ragasztana magára, és a TV-ben lemenne egy műsor ami végigmutatja az ember evolúciós útját az egysejtűtől a Homo Sapiens-ig.

2023. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük azzal, hogy Orbán Viktor református és ott nincs semmiféle böjt.
2023. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!