Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán Viktor ennyire jóban...

Ha Orbán Viktor ennyire jóban van Kínával akkor a Fudan egyetem és a CATL akkumulátorgyár helyett miért nem óriáspandát (Ailuropoda melanoleuca) és kínai aligátort (Alligator sinensis) szerez be a kínaiaktól valamelyik magyar állatkertbe?

Figyelt kérdés
Én személy szerint óriáspandának és kínai aligátornak jobban örülnék, ha Fidesz ennyire jóban van Kínával akkor szerintem ilyen állatokat kéne kínai állatkertekből Magyarországi állatkertbe hozni és nem a Fudan egyetemet és a CATL akkumulátorgyárat, mert a pandák meg az aligátorok nem jelentenek nemzetbiztonsági kockázatot és nem környezetszennyezőek. De erről szeretném a gyakori kérdések népének a véleményét is megkérdezni erről egy rögtönzött nemzeti konzultáció formájában. Minek örülnétek jobban: pandáknak és az aligátornak, vagy a Fudan egyetemnek és az akkumulátorgyáraknak?

2023. ápr. 11. 21:20
A kérdező szavazást indított:
Annak örülnék jobban, ha kínai állatkertekből magyarországi állatkertekbe hoznának néhány kínai aligátort és óriáspandát
Annak örülnék jobban, ha a Fudan egyetem egy campusa és a CATL vállalat egy (vagy több) akkumulátorgyára megépülne Magyarországon
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert azoknak az idehozatala kapcsán nem lehetne annyi kenőpénzt kicsikarni a kínaiaktól.


Egyébként kisgyerekeim révén érdekelt vagyok az állatkertekben, és pandamackóknak biztosan örülnének - így én is. Sokkal inkább, mint egy akkumulátorgyárnak vagy a Fudan egyetemnek.

2023. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Panda, aligátor
2023. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
A Pandát elküldené focizni valamelyik stadionjába.
2023. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!