Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gàz, hogy a fideszesek...

Nem gàz, hogy a fideszesek anno mèg Ursula von der Leyennek tapsoltak Orbàn kolompja utàn menve, most meg utàljàk mint a sz.rt?

Figyelt kérdés

[link]


Jò nagy simaagyù ez az Orbàn, ez màr Trump szintű 5D-s sakk. :D



2023. ápr. 11. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
cinkes
2023. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Orbán már nem tényező Európában! (sem)
2023. ápr. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ójajj, a kedves Fideszesek ismét nem fogják beismerni hogy TÉVEDTEK.
2023. ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Ezért hívják őket birkának. Pedig a birka nagyon aranyos, együgyű, szerethető lény. A kisbírka meg egyenesen cuki. Gondolom azért hívják őket birkának mert...

Én láttam, amikor leőlnek egy birkát, egy mukkot nem szól, nagyon megrázó. A disznó meg harcol az életéért, vísít őrjöng.


Hallottam egy fideszes öregasszonyt "csak orbán legyen, ha meg is halunk, az ő kezei alatt történjen"

2023. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Balos birkák nem sok mindent értenek. Bégetnek, füvet legelnek. Önálló gondolkodásra képtelen egyedek. Vezetni kell őket, mert maguktól képtelenek legelőt vizet találni. Megrekedtek. Nem tudják merre az előre.


És most cseréljük ki zz egyik szót.


Jobbos birkák nem sok mindent értenek. Bégetnek, füvet legelnek. Önálló gondolkodásra képtelen egyedek. Vezetni kell őket, mert maguktól képtelenek legelőt vizet találni. Megrekedtek. Nem tudják merre az előre.


Aki érti, érti. Aki nem, az ezután sem fogja.

2023. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!