Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azoknak az ellenzékieknek...

Azoknak az ellenzékieknek akik bántját Böjte testvért, Erdő Pétert és a katolikus papokat miközben sokszor éltetik a Dalai Lámát azok most hogy számolnak el magukkal azok után, hogy a nyelvét akarta nyalogattatni egy gyerekkel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 11. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
5%

Gyerekek ez egy förtelem, hogy élő tv adásban volt a Dalai Láma és ilyet mond a gyereknek puszild meg az arcom utána nyalogasd a nyelvem?

Ezután nincs a csávó még mindig letartóztatva, szabadon mászkál.

2023. ápr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem is csodálom ha ez a dalai dáma bekattant öregségére teljesen.
2023. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Ugyanolyan lejárató-kampány, mint annyi más. Nem vagyok buddhista, keresztény vagyok, de gusztustalannak tartom, hogy ez a legfontosabb hír napok óta. Azok után is, hogy a láma bocsánatot kért. Nyilván jól fel lehet háborodni anélkül, hogy bármit is tudnák úgy az ázsiai és a tibet szokásokról (náluk pl. a nyelvnyújtás az udvariasság jele).

Ennél sokkal durvább dolgok történnek gyerekkel full szekuláris vagy egész elmaradott, törzsi szinten levő országokban, de arról persze mély hallgatás van, mert nem lehet a vallások lejáratásához felhasználni.

2023. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as, én hívő keresztényként tisztelem mindenki más vallását, ugyanakkor nem gondolom, hogy egy bocsánatkéréssel el lehet egy ilyet intézni. Nálunk pl. ez nagyjából kiskorú megrontása lehetne, vagyis bűncselekmény. Egy bűncselekményt nem lehet elintézni azzal, hogy bocsánatot kér az elkövető.


A gyerek egy ölelést akart, át kellett volna ölelni, mint minden kisgyereket, aki egyszerűen és őszintén ki akarja fejezni a szeretetét minden szexuális felhangtól mentesen.

2023. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem minden vallàsi vezrtő fletnis egy kicsit
2023. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

“ 3-as, én hívő keresztényként tisztelem mindenki más vallását, ugyanakkor nem gondolom, hogy egy bocsánatkéréssel el lehet egy ilyet intézni. Nálunk pl. ez nagyjából kiskorú megrontása lehetne, vagyis bűncselekmény. Egy bűncselekményt nem lehet elintézni azzal, hogy bocsánatot kér az elkövető.”


Nálunk ez úgy szokott történni, hogy az egyházon belül eltusolják, sőt akár a bántalmazott gyereket perelik be, ha később kérdőre vonja a zaklató papot. :)

2023. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
6-os, hát ezt nehéz lenne eltussolni, mert a videofelvétel bejárta a világot.
2023. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Erdős nem érdekel, Böjtének vannak komoly bűnei (pl. a legutóbbi, amikor Budaházyt mentegette és imádkoztatta érte a gyerekeket), a Dalai Láma szintúgy nem érdekel, mert nagyjából semmi hatása nincs ránk. Egyébként nem történt érintkezés, elhúzta a nyelvét, mielőtt a gyerek kinyújtotta volna a sajátját.
2023. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!