Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted jövőre újra választj...

Sulek Péter kérdése:

Szerinted jövőre újra választják Karácsony Gergelyt főpolgármesternek ?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor kit lesz helyette, szerinted ki az aki esélyesebb lehet a posztra?


Köszönöm a válaszokat.



#Karácsony Gergely lesz e újra főpolgármester Budapesten? #Ha nem ki az esélyesebb ?
2023. ápr. 12. 15:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem lehet tudni, kik indulnak, és milyen párttámogatással, nem lehet megmondani. Egy erős DK-s ellenjelölt legyőzheti.
2023. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még jelölt sincs, így kvázi lefutott. A DK nem fog tudni senkit felépíteni annyira, hogy esélye legyen.
2023. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 qkker1 ***** válasza:
10%
Az biztos hogy erre az idiótára mégegyszer nem fogok szavazni!
2023. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
1%
Hogyne, ha másként nem, majd az 50-80 ezer külföldi ideiglenes lakcímes tesz róla hogy tovább alkalmatlankodjon. Egyszer valaki levezette, hogy egy bizonyos kritikus tömeg elérése után a nagyvárosok ebben a választási rendszerben törvényszerűen komcsi-liberó-balosok lesznek. Karácsony helyett lehetne egy másik liberó is, de tök felesleges leváltani ami bevált, még egy ilyen szervilis csinovnyikot, lámpással se találni.
2023. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%

3

Szerencsére krumpliföldi vidéki parasztok nem is szavazhatnak a főpolgármester választáson.

2023. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
#4 érdekes érvelés, amikor Orbán sleppje bejelentett egy házba harminc ukránt, hogy szavazhassanak az nem zavart?
2023. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem már elsőre is necces volt ez a történet, nagyon kellett hozzá, hogy a Fidesz a nyugdíjba vágyó Tarlóst akarja erőltetni, meg hogy kirobbanjon a Borkai-ügy. Másodjára nehéz lesz, pláne, hogy azóta mindenki meg tudott ismerkedni Geri rátermettségével is, ami finoman szólva sem túl meggyőző. Ha a Fidesz elindítja mondjuk Fürjest, vagy felépít egy rátermett női jelöltet, komoly esélyei lehetnek a liberális Budapesten is.
2023. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
#6. Na várjunk! Ha szabad egész évben nyomni ellenzéki részről, hogy hát itt választási csalással nyert a Fidesz, meg ukránokkal szavaztatta meg magát, akkor most neki is szabad a külföldi ideiglenes lakcím eséllyel jönni az főpolgármester megválasztása kapcsán. Ez így van egálban, nem pedig úgy, hogy ti nyíghattok, de a másik az viszont kussoljon, jó ballib demokratikus felfogás szerint. :)
2023. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
16%

5-6

Lexarnám hogy liberó, vagy nem, de azt rohadtul rühellem, és napi szinten tapasztalom hogy szétcseszte a közlekedést, és nem a főút közepére festett bicikli sávra gondolok amin eddig egy biciklist sem láttam. Valamint nagyon zavart az is, hogy a minap amikor a belvárosban sétáltam egyfolytában kerülgetni kellett az emberi-állati végtermékeket, a szemétről már nem is beszélve.

2023. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
#8 nem mondtam én senkinek, hogy kussoljon nem az én sílusom.
2023. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!