Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is nagy csalódás...

Szerintetek is nagy csalódás és kipukkadt lufi volt Pressman nagy szankciós belengetése?

Figyelt kérdés

[link]


Megszankciózták Laszlóczky Imre bankárt.



2023. ápr. 12. 17:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez semmi.
Nem, ettől most aztán minden más lesz.
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ez csak arra volt jó, hogyha a szép szóból nem ért a NER, akkor egy kicsit megijesztik. Azért szerintem ma fideszes körökben rengetegen maguk alá csináltak. :D
2023. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Valaki mondta redditen, hogy olyan embereket fog érinteni akiről soha a büdös életben nem hallott senki.


Igaza volt. :D


De amúgy várható volt, ez még csak jelzés értékű, bár én az orosz hivatalosan "magyar" testvérpárra tippeltem, akikről még fotó sincs, de az ország leggazdagabbjai közé tartoznak.

2023. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1: Szerintem ettől inkább nevetőgörcsöt kaptak.
2023. ápr. 12. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Illetve az sem utolsó, hogy senki nem foglalkozott az egyébként nem várt katasztrofális magyar inflációs adattal.
2023. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
3-as Most már csak nevetnek, de egész nap arra izzították a propagandagépezetet, hogy mit csináljanak, hogyha komolyan szankcionálják a NER-t. És azért kellet némi székletfogó a nap folyamán. :D
2023. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem véletlen ez a döntés. Ezek mimd az orosz kémbank veuetői, akikkel nagyon jó kapcsolatokat ápol a fidesz.


Ugye ha Orbán azz mondja hogy támadják a magyarokat akkor az Usa simán mondhatja hogy ez egy orosz bank, tehát nem a magyarokat szankcionálja, hacsak nem tekinti őket szövetségesnek.

Jó lépés volt pokitikailag, persze inkább az oroszoknak szól, hogy Magyarország sem menedékfészek számukra

2023. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
6-os Okos dolgokat írsz, erre nem is gondoltam.
2023. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt a lépésnek az oroszokra nézve van komoly üzenetértéke.
2023. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!