Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen türelmesek lennétek...

Ilyen türelmesek lennétek Putyin helyében amilyen Ő?

Figyelt kérdés
Én már rég lenyomtam volna atommal célzottan zselé állagút
2023. ápr. 14. 23:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Még nem jött el ez a pillanat, de szerintem is nagyon visszafogott. Egyelőre sem az Északi Áramlat felrobbantására, sem az Ukrajnában harcoló NATO csapatokra nem jött megfelelő súlyú válasz. De nem lehet tudni, meddig lehet feszíteni a húrt, és az mikor pattan el.
2023. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Putyin helyében örültem volna, hogy a Krím-fsz. elfoglalása nem verte ki a biztosítékot nyugaton és ennyivel megelégedtem volna. Akkor most lenne egy békés Oroszország fekete-tengeri kikötővel, és nem sújtanák a szankciók.
2023. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%

Az ukránok amerikai nyomásra egyre jobban provokálták az oroszokat.

Tudták hogy eljön az a pillanat amikor Putyin nemzeti büszkeségből vissza fog vágni. Mondjuk az első vereség után én kirúgtam volna az összes felelőst aztán még mielőtt a nyugat magához tér a teljes hadsereggel rövidre zártam volna a problémát.

2023. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
2: Ukrajna 2014 óta készült a háborúra, a Krím visszafoglalására. Mai napig nem mondtak le róla. Ilyen feltételek mellett ennek a háborúnak ki kellett törnie előbb vagy utóbb. Oroszországot pedig 2014 óta sújtják szankciók. Te mintha átaludtad volna az elmúlt éveket.
2023. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Kőkemény provokáció volt, hogy nem örültek a Krím-fsz elfoglalásának.

Az oroszok csak békésen elfoglalták azt, meg békésen elismerték azt a két "népköztársaságot", amik Ukrajna területén létre akartak jönni, aztán békésen megtámadták az ukránokat.

Az ukránok meg provokatív módon védik a hazájukat.

2023. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
5: Tényleg elég békés volt a Krím népszavazás útján történt csatlakozása Oroszországhoz, ilyen békésen még soha nem gyarapodott Oroszország.
2023. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Jeffrey Spender ***** válasza:
20%
Az oroszok nagyon visszafogottan avatkoztak be az elfajult 2014-es belpolitikai válságba.
2023. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Elhiszem kérdező. De ez esetben mi itt nem csevegnénk, mert nem léteznénk. Tudod a nukleáris energia tud valamit, amit az ember nem. Érzelemmentes, pusztán hat. Nem érdekli, a megcélzott, vagy a létrehozó lesz az áldozat. Ez valahol mélyen igazságos.


Még annyit, éppen ezért nem leszel te soha Putyin helyzetében.

2023. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Az oroszok felrúgták az 1994-es Budapesti Memorandumot. Azonnal béke lesz amint visszatakarodnak az abban vállalt határaik mögé és jóvátételt fizetnek Ukrajnának. Tekintve, hogy az öt naposra tervezett háborújuk kicsit több mint egy éve tart, nem várok Tőlük túl sokat, előbb utóbb elfogynak gazdaságilag. A válaszaitok nagy része amúgy nettó f4sság.
2023. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem irigylem ma a magyar vatnyikokat akik meggyalázzák az 56-os hősök emlékét.
2023. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!