Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól teszi a Mi Hazánk, hogy...

Jól teszi a Mi Hazánk, hogy be akarja tiltani a Pride felvonulást?

Figyelt kérdés
Se Gyurcsányék támogató, se Orbánék tűrő politikáját nem fogadják el, hanem a tiltást szorgalmazzák.
2023. ápr. 18. 13:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
66 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
74%
Demokrácia van nem kell betiltani.
2023. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
62%
Én a betiltást szeretném betiltani.
2023. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
30%
Jól teszik ha betiltják az aberrált viselkedés hirdetését?
2023. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
70%

POntosítsunk, mit akarnak betiltani:

Azt, hogy normális viseletben, szivárványszínű zászlókkal felvonuljanak, vagy azt, hogy közszeméremsértő akciókkal fűszerezve provokálják az embereket?

Az előbbit engedném megtartani, az utóbbit nem!

2023. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 Demion ***** válasza:
67%

Nem értem hogyan lehetnek még a 21. században is olyan pártok, akik alapvető emberi jogokat akarnak korlátozni és erre még büszkék is.

A gyülekezési jog az egyik legalapvetőbb emberi jog, nem lehet korlátozni arra hivatkozva, hogy "mer' nekik az vizuálisan nem tetszik".

2023. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
37%
Ok, de akkor miért sipákolnak ha az ő dzsemborijukat akarjàk betiltani?
2023. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
82%

Én egyébként azt tartom a Pride-ról, hogy valahogy arra kellene felhúzni, hogy azok akik az elfogadásért vonulnak, azok miben hasonlítanak azokra akiknek az elfogadására vágynak. Mert azzal sokkal könnyebb elfogadást kiváltani és elérni, mint azzal ha valaki polgárpukkasztani akar. Azt kellene megmutatni, hogy a melegek, leszbikusok, transzok és mindenki aki ezen az igen széles spektrumon helyezkedik el, ugyanúgy ember, ugyanúgy dolgozik, fizet adót, hasznos tagja a társadalomnak, esetleg nevel gyereket és fázik a hidegben mint a többiek, mint pl. a pécsi Pride, mert szerintem az igenis rendben van. Azt meg én sem szeret(t)tem, amikor csak azért kimentek vallást gyalázni meg polgárpukkasztani, hogy aztán elmondhassák, hogy velük szemben milyen intoleráns a társadalom, mert ezzel többet ártanak ezeknek az embereknek mint amennyit használnak.


Amúgy meg igen, demokráciában mindenki felvonulhat.

2023. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
86%
Bevallom, hogy nem is tudtam róla, hogy megint lesz Pride, de igy legalább tudomásom van róla. A magyar kormányoldal, nagyobb médiát csinál neki, mint, amit ők valaha is tudtak volna :D
2023. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
15%

8-as, teljesen egyetértek veled, sokszor megfogalmaztam magamban már én is ezt.

Egyébként amikor még a kamion tetején szoktak vonaglani, akkor riportban hallottam, hogy kamerán kívül a riporternek több meleg ember is elmondta, hogy nem ért egyet ezzel a provokatív stílussal és csak növeli az ellenszenvet irántuk.

2023. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
84%
#10: Viszont szerintem az utóbbi években Ők is rájöttek erre, lásd pécsi Pride.
2023. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!