Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali szavazók összesség...

A baloldali szavazók összességükben kevésbé képzett, gyengébb intellektuális képességekkel bíró emberek mint a jobboldaliak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 22:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Az hogy ki milyen szavazó nem épzettség függvénye.
2010. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
23%

Ez így van!

Az értelmes ember a saját fajtájához húz.Tudja a felépítését az emberiségnek:egyed,család,város,megye,ország,kontinens,bolygó...

A liberalizmus olyan,mintha megkeresnéd a fizetésed,aztán odaadnád a szomszéd gyereknek!Az a te gyerekedé!

A baloldaliak butaságát bizonyítja,hogy az elmúlt 8év után még akadt ember,aki az MSZPre szavazott!

2010. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
78%

Miért Mo.-n van nem baloldali szavazó is? Én nem tudok róla. Neve ellenére még a Jobbik is balos, elég csak elolvasni a programjukat. Tele van hagyományosan balos, szociális gondolatokkal. A Fidesz is balos, szociális ígéretekkel kampányolt - aztán persze sz**ik rá magasról, ahogy az lenni is szokott, de azzal kampányolt.


Mo.-n szinte mindenki balos, csak sokan nem hajlandóak beismerni magukról - de ettől függetlenül az államtól várnak segítséget (nyugdíjasok, munkanélküliek, diákok, első lakásukat kereső fiatal párok) és erős államot akarnak (ez főként a Fidesz- és a Jobbik-fanokra jellemző). Ez csupa baloldali dolog. Ha megnézed, gyakorlatilag nem találsz ma Mo.-n olyan pártot, aminek a programjának, célkitűzéseinek ne balos gerince lenne.


Szóval ha baloldaliak hülyék, akkor Mo. kb. 95%-a hülye.

2010. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nem igaz szerintem amit írsz.

2010. okt. 8. 22:22
 5/46 anonim ***** válasza:
7%
Nyilván vannak a balosok között is értelmesebb emberek, akik mindjárt reagálni is fognak, de alapvetően sztem igen. És aí átlagéletkoruk is magasabb 3o évvel.
2010. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
87%

Második: Gratula, ügyesen égeted magad. Fogalmad sincs róla, mi a liberalizmus. Ha ezt a szót hallod, egyből az SZDSZ-re gondolsz - akikre mellesleg joggal lehetsz dühös, mert amit ők műveltek, az kb. úgy aránylott a liberalizmushoz, mint a keresztes hadjáratok a krisztusi szeretethez -, de hogy valójában mit jelent, az már nem is érdekel.


De azért elárulom: a liberalizmus teszi lehetővé, hogy itt, mindenki előtt közszemlére tedd a hülyeséged. Ahol nincs liberalizmus, ott aztán kuss van mindenkinek, akinek van saját véleménye, lásd pl. Észak-Korea, Kína és más hasonló csodás helyek. Élj ilyen helyeken pár évig, és kíváncsi leszek, hogy utána mit mondasz majd a liberalizmusról.

2010. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek az utolsóval. Sok egyetemet végzett,sikeres embert,kórházi főorvost ismerek,akik baloldali szavazók. Nem mindenki hisz a Fidesz és Jobbik propagandájának! A képzettebb emberek tudják,hogy az ország állapotáért nem az utolsó 8,hanem a 20 év politikusai a felelősek. Nem a kampányok alapján szavaznak,hanem használják az eszüket. Ez a jobboldaliakra nem nagyon jellemző. Ők csak a pátrfőnökük szavát hiszik egyedül üdvözítőnek.
2010. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
89%
KÉRDEZŐ: Hogy szerinted nem igaz, az _vélemény_. Amiket én írtam, azok _tények_. Tényeket pedig csak tényekkel lehet megcáfolni. Ha tehát úgy gondolod, hogy nem igaz, akkor hozz olyan tényeket, amelyek az ellenkezőjét bizonyítják. Addig a véleményed semmit nem ér.
2010. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
53%
Elso 22:25-os vagyok. Ha velem ertesz egyet, akkor nem ertunk egyet, mert en jobbos vagyok és igennel valaszoltam a címkérdésre. Csak azt mondtam, h nem minden balosnak 8 általánosa van.
2010. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
79%

A jobboldaliakra általában jellemző, hogy magukat többre tartják a baloldaliaknál, kevésbé tisztelik a tőlük eltérő véleményeket, és lenézik a más nézettel bíró embertársaikat. Itt, ezen a fórumon is megfigyelhető, hogy kik trágárkodnak, sértegetnek és személyeskednek a legtöbbet, kik nevezik hazaárulónak a másikat - még akkor is, ha ők maguk igencsak hadilábon állnak az anyanyelvükkel.


A kérdésre a válaszom az, hogy nem igaz. A baloldaliak jellemzően sokkal csendesebbek és szerényebbek, tehát nem kérkednek sem a képességeikkel, sem azzal, hogy mennyien vannak. Ez a választások alkalmával okozott már nemegyszer óriási meglepetést, de a tények makacs dolgok ;)

2010. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!