Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyi okos ellenzéki és...

Ennyi okos ellenzéki és jobboldali válaszokat adó ember van, miért nem indulnak a választásokon?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs kedvünk.
2023. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha indulok szavazol rám?
2023. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meghallgatnálak, és döntenék.
2023. ápr. 20. 08:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem az nyer aki okosakat ès jòkat mond.


Tudni kell terelni, felelőssègethàrìtani, tudni kell mire harapnak az aluliskolazott tömegek, akik nem feltêtlenül èrtik meg a komolyabb összefüggèseket.


Na meg persze az se àrt ha van mèdiàd, amit esetleg üzemeltet is valaki, ès tàmogatòd aki finanszìrozza a kampànyodat, amit meg is kell tervezni.


Màs szòval ez nem egy egy emberes show

2023. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodtam rajta, de aztán úgy voltam vele, hogy:

1. egyrészt úgy is elővennék a családomat, az pedig kinek hiányzik?

2. Elveszteném a privátszférám nagyrészét.

3. Nem is felelősségem.

4. Más karrier mellett köteleztem el magam, szóval mégcsak azt sem mondhatjuk, hogy ne lenne jobb dolgom.

5. Tudni dolgokat, meg képesnek lenni rá, amúgy is két különböző dolog. Nemcsak a politikában, hanem minden másban is. Csakmert tudom pl. építészként, hogy hogyan épül egy ház, nem biztos, hogy bírnám fizikailag is a munkát. Aztán ez egy egyszerű példa volt, de a politikában érzelmileg és jellemvonásaiban is olyan elvárások vannak, amikkel morálisan nem vagyok kiegyezve.

2023. ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5,

Egyetértek veled, hasonlóan gondolom én is.

2023. ápr. 20. 08:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján, de ha 9 millió mindenes országa vagyunk miért nem mi vagyunk a sereghajtók a világon?
2023. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A saját szüleimet nem tudom róla meggyőzni, hogy rossz irányba mennek a dolgok pedig Ők szeretnek. Gondolod, hogy idegeneket sikerülne, csak mert sokan egyetértenek a hozzászólásaimmal egy fórumon? A többit előttem leírták.
2023. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!