Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megoldás lenne a közoktatási...

Megoldás lenne a közoktatási intézmények kiszervezése magának az oktatásban és a pedagógusok problémáira?

Figyelt kérdés

Például,ahogy itt:

[link]

A szülői munkaközösség, diákönkormányzat is megszavazta.


Az Óbudai Egyetem gyakorlatilag vett magának egy gimnáziumot.Ez azért is jó, mert könnyebben felkészítik a diákokat az egyetemi tanulmányokra, csökkenhet a különbség.



Amikor én diplomáztam, szintén az Óbudain, műszaki menedzser bsc-n, a szaktársak 2/3 része magántanárhoz járt matekból meg a fizika alapú tárgyakból.

Pedig pár éve van már,hogy lediplomáztam.Nagyon régi probléma,hogy a közoktatásban nem megfelelő az oktatás, nem készít fel az egyetemre.

Pedig a műszaki menedzser azért nem gépészmérnök vagy villamosmérnök.Azokon a szakokon még durvább a helyzet.



Óbudain egyébként szépen megugrottak a bérek, mióta alapítványosították:

[link]


2023. ápr. 22. 13:22
 1/5 hypno ***** válasza:
85%

Tudod te mennyi állami vagyont adtak ki hitbozományba ezeknek az alapítványoknak?

Nem véletlenül ragaszkodik annyira a fidesz az életfogytig tartó kuratóriumi helyekhez.


MOL részvénypakett meg hasonlók. Beb.szna ha még bért sem fizetnének, ha már a mi vagyonunkat odadobták.

2023. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akkor az ideológiai, - folyamatos önfényezési - rész nem játszhatna, ami nagyon fontos összetevője az agymosásnak.
2023. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Iskolát állami pénzből kell működtetni.ezért fizetünk adót,ezért adóztatja a fidesz a lakosságot fogyasztást.. szerinted honnan van az alapítványnak pénze? gondolom zsidó alapítvány,ami 1-2 iskolát fenntart és ennyi.. fogadjunk hogy egyetlen roma sem jár oda.
2023. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Orbán Viktor leváltása lenne a megoldás, de Orbán nem veszi észre magát.
2023. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell felezni a szar tanárok fizetését. Nem elég a nettó 260? Akkor legyen 130!
2023. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!