Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gáz, hogy újabb 300...

Nem gáz, hogy újabb 300 milliárd hitelt vettünk fel vidékfejlesztésre? Kicsit sem átlátszó mire kell. Mikor fog összeomlani a rendszer a hitelek alatt?

Figyelt kérdés

Nyilván azért emelték 300 milliárddal a vidékfejlesztési pályázatokra szánt összegeket, mert azok akik megnyerik majd ezeket a pályázatokat, még nagyobbat fognak tarolni belőle. Gondolom mindenki sejti ki/kik lesznek ezeknek a pályázatoknak a nyertesei.

Mindezt újabb keleti hitelekből, amikor már az államháztartási hiányunk is 2x akkora mint Gyurcsány mélypontján volt, azokat is folyamatos hitelekkel tömjük be, most meg még ezt is...

Mekkora árat fog fizetni ezért a jövő generációja, miután összeomlik a rendszer a hiteltengerben? Én biztos elhúznék innen a helyükben, nem szentelném annak az életemet, hogy egy összedőlt balkáni szintre süllyedt ország adósságát fizessen miközben nyomorban élek.


2023. ápr. 25. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez a rendszer soha. A birkák inkább nyögik majd a milliárdos hitelt évtizedekig, de nekik legalább "akkó se Gyúcsány".
2023. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nyilvánvaló, hogy ebbe bele fog rokkani az ország és ami még szomorúbb, ha ez megtörténik és összeomlik, utána jó pár év teljes kilátástalanság jön. Én ezt nem várom, nem vártam meg. Családostól elhúztunk Magyarországról...
2023. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Majd az esti népmesékben, vagyis az M1-en pampogni fogják hogy bezzeg a "baloldal" alatt nem nyakig hanem fejtetőig lennénk a kakiban.
2023. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha még nagyobb gáz lesz, bár jelenleg is az van, majd a fideszek mondják de hát Gyurcsány 20 éve szemeket lövetet ki, Zelenszkij népírtó, Putyin felszabadító, brüsszeli bürökraták migránsokat akarnak betelepíteni stb..
2023. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Legyetek már pontosabbak. 2015-ben párszor már mondtátok, hogy hetek múlva minden leáll. Ne menjetek jósnőnek.
2023. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Jól alacsonyabb az eladósodásunk, mint 2010-ben, semmiféle összeomlás nem lesz.
2023. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

#6 Már alig vártam egy "bezzeggyúcsány" választ, azt hittem szabi van a pártirodában😅😅

Nyilván attól hogy most alacsonyABB még messze nem jó.

2023. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%

Jobban járna a kérdező, ha ahelyett, hogy mérgelődik, esetleg aggódik amiatt, hogy az állam hiteleket vesz fel, inkább megtanulná hogyan működik a világon mindenhol a költségvetés finanszírozása.

A magyar államadósság bőven fenntartható, kezelhető szinten van, tavaly is jelentőset csökkent.

2023. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vidék micsodára?🤭 Fejlesztésre? Ember itt a falvak nagy többségében ugyan az a szinvonal, mint a '80-as években. Miről beszélünk?
2023. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#1 Elpusztulnak, mire kinyöghetnék.
2023. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!