Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A COVID időszak alatt hozott...

A COVID időszak alatt hozott korlátozó intézkedések közül te valamelyiket most is alkalmaznád?

Figyelt kérdés
Én egyiket sem, nem indokolja most semmi.
2023. ápr. 25. 18:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Nyilván a maszk nem volt hülyeség azt lehet persze csak aki akarja.
2023. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
visszavezetni a kotelezo online oktatast, home office munkavegzest ahol lehet
2023. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
nem
2023. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem.Ha mondjuk valaki önként akarja hordani a rongymaszkot az tegye.De szigorúan büntetném (minimum tényleges életfogytiglannal) azt aki megint ilyen baromságokat akarna rákényszeríteni az emberekre.
2023. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Mivel valóban nem indokolt, egyiket sem... de! Olyan jó volt a kijárási tilalom, nyugi volt esténként.
2023. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Home Office-t mindenkinek, ezt visszahoznám, habár nekünk megmaradt végleg, de sok irodistának sajnos eltörölték, ahogy hallottam, nekik visszahoznám a Home Office-t, na de nem teljesen csak hibridben, hogy azért totálisan ne lustuljunk el, néha ki is mozduljunk. :)
2023. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem jó lenne, ha az emberek akik göthösek felvennének maszkot, vagy otthon maradnának hogy ne göthöljenek össze másokat. Nyilván nem fognak, mert őket aztán senki ne korlátozza, inkább pusztuljon a másik is 2 hétig hulla betegen. Meg majd jól megkapom, hogy itt mindenkit berendelnek a gyárba 40 fokos lázzal is.


Ehhez mondjuk nem intézkedés kellene, szimplán csak minimális intelligencia.

2023. ápr. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
A kijárási tilalom mondjuk nem volt olyan rossz. Esténként bármerre mentem alig voltak. Nappal is lehetett haladni az utakon meg bárhol. Akkori albérletem előtt iskola volt, nem volt üvöltözés reggelente. Este is kuss volt odakint.
2023. ápr. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Persze,kötelező maszk,oltás,bezárás,kirúgás munkahelyről,lenézés...de csak oltottakra.
2023. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
7,maradj otthon te,8 maszkban...tápos rettegő.
2023. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!