Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 40 százalékos az élelmiszer-in...

40 százalékos az élelmiszer-infláció? És Orbán Viktor még hatalmon van? És az emberek nem mérgesek rá?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 06:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

"ettől kevésbé leszel éhes?"

Nem, de nem is én szavaztam meg orbánt.

.

A propagandazabáló, internetet nem ismerő fogatlan hordák (értsd: nyuggerek, rikárdók) rettegnek a gyúrcsánytól és elhiszik, hogy ha nem orbán, akkor gyúrcsány, és ha gyúrcsány lenne, akkor minden sokkal rosszabb lenne...

2023. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

"40 százalékos az élelmiszer-infláció? És Orbán Viktor még hatalmon van? És az emberek nem mérgesek rá?"

Én már 6 éve is mérges voltam.

Tanár családban élek, most is mérges vagyok, de inkább megyek külföldre, mint könnygázt enni.

Ha leírom, hogy mit kéne tenni, akkor törölnék a válaszom.

2023. ápr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

Bár csak csak 40% lenne... annyit számol ki a központi statisztikai hamisító, megrendelésre. A valóság sokkal rosszabb.


#5 de emelkedett, csak mivel összefüggések átlátására képtelen butus fideszes vagy, nem sikerül átlátni. Tudod, ahogy egy összeadást, kivonást sem sikerült az isiben.

2023. ápr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
23%

"Nem, a szupermarketre mérges a fogatlan csürhe"

Előrebocsájtom, hogy én is ellenzéki vagyok, de véleményem szerint rossz irány sértegetni őket, mert most még ha el is gondolkoznak azon, hogy talán már mégsem kellene újabb 2/3-al megszavazni a népnyúzókat (ahogy az MH mondja), a sértegetés miatt mégis csak rájuk fognak szavazni legközelebb is.

Akármit is mérnek a szokásos felhívottakon (ami 1000 ember) a közvéleménykutatók, én azt hallom országszerte amerre járok, hogy már sokan inognak és nem biztos, hogy újabb 2/3-ot szeretnének szavazni ennek a társaságnak. Annak a társaságnak, amelyik a kötelező akciókkal talán le fogja vinni a hivatalos inflációs adatot egy számjegyűre, de ettől még nőni fognak az árak tovább, csak kicsit lassabb ütemben.

2023. ápr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

9#


[link]

2023. ápr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
12%

Mit tudsz tenni?

Milyen alternativák van?

Semmi

Ez a baj.

2023. ápr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
16-os, vagyis, ha államcsőd lenne, az se lenne gond? Akkor is azt mondanád, hogy, de, hát nincs alternativa, maradjon?
2023. ápr. 27. 07:27
 18/27 anonim ***** válasza:
70%

Nem lesz szerinted?

De úgy is kérdezhetem van ma valós demokrácia Magyarországon?

2023. ápr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Szerintem bizonyos értelemben 2012 óta csődben van az állam, mégha nem is gazdasági, de gyakorlatilag a saját feladatát képtelen ellátni, vagy nem is akarja. A teljes szociális szféra, ami államilag igazgatott, csődben van, oktatástól, kezdve a postákon át, a kormányablakokig.
2023. ápr. 27. 07:32
 20/27 anonim ***** válasza:
79%
Mert bekajálták az M1 híradót, hogy hálát kell adni a Szent Viktornak mert bezzeggyúcsány alatt 140% lenne az infláció.
2023. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!