Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs egy karizmatikus...

Miért nincs egy karizmatikus ember, aki normális ellenzéket alakítana, normális programmal?

Figyelt kérdés

Mindenki látja, hogy a fidesz nem jó, mindenki szidja is őket. Lenne igény valami újra, mondhatni ez egy hiány a piacon, egy rés. Manapság már a legapróbb piaci rést is azonnal betömik minden területen.

Olyan sok tanult, intelligens fiatal van, akik még talpraesettek, lendületesek is. Miért pont erre (az ellenzék vezér) pozícióra nem tör senki? Ha előlépne egy szimpatikus, értelmes ember, szerintem abszolót befutó lenne a magyaroknál. Ki mit gondol erről?



#magyar politika #ellenzéki vezető
2023. ápr. 27. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem mindenki szidja a Fideszt. Az emberek harmada mellettük áll. A Fidesz uralja a médiát, az óriásplakátokat, de még a Youtube-videók előtt is az ő hülyeségeik mennek. Nem könnyű ilyen helyzetben ellenzéknek lenni.
2023. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Mzp az volt 1 ev alatt lekarakter gyilkoltak.


Amugy 1 ember nem eleg egy jol mukodo csapat kene aki lefedi az orszagot.


De van am sok ujabb part is momentum, mi hazank, ujvilagneppart, mmm ezek viszonylag frissek joreszt uj arcokkal, csak ugye a tobbseg a megszokottat latja csak, fel a valtozastol.

2023. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális,karizmatikus ember nem lesz politikus.
2023. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Az a gond, hogy jelenleg a PS, a 888, az Origo, meg a vadpajtások határozzák meg, hogy ki lehet karakteres politikus és egy ilyen félkatonai szervezettel a hátadon, nem nehéz kitalálni, hogy csak a főni lehet karakteres politikus.
2023. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

4#


24,444,telex ..ezek jobbak,hiteles források?

2023. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos létezik ilyen személy.

Ha túl nagy a szája, ha nyíltan óbégat stb.

Tudja milyen következményei lennének.

2023. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert elviekben mindenki tudja, hogyan kellene működnie egy normálisan működő embernek, de ilyen nincs.
2023. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%
A fidesz nem jó, de még mindig jobb fletónál, aki szemrebbenés nélkül lövette a tüntetőket, a gazdaságot pedig hajszál híján csődbe vitte.
2023. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
8as, forrás?
2023. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1) Én félek a karizmatikus politikusoktól.

2) Politikától függetlenül: le kellene szokni arról, hogy mindenki tudja, szereti, utálja, mert én tudom(?), szeretem, stb...

Volt egy kollégám, aki, ha azt mondtam, hogy x műfajt nem szeretem, mindig kioktatott, hogy azt MINDENKI szereti. Hangsúlyozom, ez politikamentes.

2023. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!