Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a nemzeti...

Magyarországon a nemzeti oldalok miért kezdtek el tolni elképesztő orosz propagandát?

Figyelt kérdés

Pont a nemzeti, radikális oldalok állnak a megszálló oroszok pártján, akiknek annyira fontos a függetlenség, nemzeti érzések.

Hogy lehet ekkora ellentmondás?



Pl.:

[link]

Ez is az fejti kell, USA indított háborút, és az amerikaiak miatt kell háborúzniuk oroszoknak Ukrajnába, hogy helyreállítsák a világrendet. Erre több ezres lájkolják.



2023. ápr. 28. 09:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#10


3

2023. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem akarok ukrán brét szopkodni, akkor már oroszbérenc vagyok?

Mert tudtommal II.-vh-ban, és 56-ban az ukrán hordát is ideette a fene, nem csak az oroszt. Különben is, a magyar néplélek nem a talmudi örökös gyűlöletből táplálkozik, képes idővel megbocsájtani még a legádázabb ellenségének is, ha azt látja hogy az is megváltozik pozitív értelemben. Jelenleg pedig úgy néz ki, hogy nem az oroszok vegzálják, terrorizálják, próbálják erőszakosan asszimilálni kárpátaljai testvéreinket, hanem éppen az ukránok. Akkor teszem fel a kérdést, miért is kéne bármilyen szimpátiát táplálni feléjük?

2023. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
Remenytelen.
2023. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Most, hogy ilyen terrorb9mbázások vannak, az nem árt a kisebbségnek?
2023. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

"Most, hogy ilyen terrorb9mbázások vannak, az nem árt a kisebbségnek?"


Erre azt fogják mondani, hogy az ukránok kezdték, meg amúgy is csak a nyugati "propaganda" hazudja. Ja, és persze amikor Amerika csinálta, akkor nem volt gond.

2023. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nekem egyik ismerősöm is, csak a nácimentesítésel jár a 2 éves ukrán kislány halála. Gyakran érzem ez az ország soha nem volt ilyen sötét.
2023. ápr. 29. 00:19
 17/25 anonim ***** válasza:
42%
Azt magyarázza el valaki, hogy ti innen a fotelból miért vagytok ennyire biztosak abban hogy az orosz álláspont a propaganda, nem pedig az amerikai? Gondolkodás vagy utánajárás nélkül átveszitek és harsogjátok ami a nyugatról jön, de ha egy orosz forrás tényekre alapozva jelent ki valamit akkor a homokba dugott fej és propagandapropagandapropaganda szavakon kívűl nem tudtok mást. Gondoljátok hogy ezzel nektek van igazatok? Ez a szánalmas, nem az ha valaki oroszpárti.
2023. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Már a nyelvezetük gyanús "különleges hadművelet" "nácitlanítás". Pár éve még olyan videók mentek, hogy Oroszország lesz megtámadva. Amit az oroszok mondanak, az hangzik szarul.
2023. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ezekre értették az oroszok hogy nácitlanítás.

https://www.youtube.com/watch?v=jiBXmbkwiSw&t=601s&ab_channe..

És valóban, jópár emberkének félreérthetetlen tetoválásai vannak. Ha az MHM ilyet szervezne, nem lennétek felháborodva hogy náci tábort szerveznek? Vagy a régi gárdások akik csak magyar népviseletben (fehér ing, fekete mellény) vonulgattak, őket is szépen becsmérelték egyesek. Nincs kettős mérce a dologban?

2023. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"innen a fotelból miért vagytok ennyire biztosak abban hogy az orosz álláspont a propaganda, nem pedig az amerikai?"


Valójában mindkettő propaganda, én nem ezekre alapozom a véleményem. Szerintem Oroszország nem a gonosz maga, és az USA sem a szent arkangyal.


Ugyanakkor abban is 100%-ig biztos vagyok, hogy ennek a háborúnak semmi köze bármiféle népirtáshoz, vagy háborúhoz. Ahhoz annál inkább, hogy Oroszország befolyása gyengül, és nem tudja magához vonzani Ukrajnát nyílt háború nélkül. Ezt józan, ideológia- és értéksemleges mérlegelés alapján mondom.


És amiért szerintem nekünk semmi keresnivalónk az orosz érdekek oldalán, az az, hogy ha Oroszország háborúja sikeres lesz, akkor azzal a mi világunk befolyása gyengül, ezt pedig én nem akarom. Oroszország szempontjából valahol megértem a dilemmájukat - bár valahol meg k.rvára nem, de ebbe most nem mennék bele - de ellentétes térfélen játszunk; ha ő nyer, mi veszítünk.

2023. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!