Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megfordulhatott a gondolat...

Megfordulhatott a gondolat Ferenc pápa fejében, hogy Orbán csak flexel vele és propaganda célra használja?

Figyelt kérdés
Az vitán felüli, hogy így van. Csak elgondolkoztam azon, hogy Ferenc pápa mit gondolhat az ilyen esetekről. A protokoll az protokoll? Ám legyen?

2023. ápr. 28. 21:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
"Az vitán felüli, hogy így van." Ha ennyire biztos vagy teóriádban, akkor minek teszed fel a kérdést?
2023. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem teória, ismerve az előzményeket. Ezt te is pontosan jól tudod. Amikor korábban kiderült, hogy Ferenc pápa véleménye sok esetben eltér Orbánék véleményétől, azt Orbán körei nagyon illetlen módon fejezték ki. S lám Ferenc pápa mégis itt van, ahogy azt a legutóbbi villámlátogatásakor, amikor lényegében átutazóban volt, megígérte.

Azért tettem fel a kérdést, amit leírtam. Vajon mi járhat Ferenc pápa fejében? Biztos, hogy jól ismeri a magyar viszonyokat, tájékozott és tudja, ki mikor és mit beszél róla.

2023. ápr. 28. 21:25
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Tudod hogy mi a flex szó?!
2023. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Egyeseknek a flex a sarokcsiszológépet jelenti, de még azt is hibásan, mert ez csak egy márka volt.

A flexelés a kortárs szlengben azt jelenti, hogy valaki hivalkodik és pózol valakivel, vagy valamivel.

2023. ápr. 28. 21:37
 5/20 anonim ***** válasza:
22%

4.

Én is tudom hogy mit jelent angolul és nem egészen azt amit irtál hiába pontozol le!

2023. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A szleng az szleng. Ha a szlengben ezt jelenti és sokan használják ezzel a jelentéstartalommal, akkor nem ők a hibásak azért, mert te nem ismered a szlenget.
2023. ápr. 28. 21:43
 7/20 anonim ***** válasza:
22%

6.

Ismerem a flex szleng jelentését ellentétben veled!

2023. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem flex, hanem flexelés.

A flexelés a szlengben azt jelenti, hogy valaki vagánykodik, felvág, hivalkodik, pózol, menőzik valakivel, vagy valamivel.

2023. ápr. 28. 22:22
 9/20 anonim ***** válasza:
15%

8.


Tudom,hogy mi mit jelent,nem vitatkozok lepontozóssal!


Megsértődtél mert nincs igazad!


Szevasz!

2023. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy tudnád, mert még a szót is rosszul írtad le.

További szép estét.

2023. ápr. 28. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!