Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek köszönhető, hogy a...

Minek köszönhető, hogy a magyar wellness szállók, cukrászdák, éttermek, utak már megint tele vannak?

Figyelt kérdés
Pedig tegnap még az ország 90%-a éhen akart halni meg 12 millióan gyűltek össze a téren ételosztásra, további 10 millió magyar meg elindult külföldre 😂
2023. máj. 1. 10:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, a múlt hétvégére - nem a mostani 3 naposra - már 2 hónappal ezelőtt kellett szállást foglalnunk, hogy bizonyosan legyen. Szezonon kívül vagyunk, tehát volt hely csak nem a népszerűbb fürdők közelében.

A mostani 3 napos hétvége a magyar embereknek ad plusz napot nem a külföldieknek, ahogy a korábbi ünnepnapjainkon is amik magyar munkaszüneti napokkal lettek hosszabb hétvégék és így lettek tele a fürdők, gotelek. Vagyis nem a külföldiek hanem a magyarok mennek oda.

Most rengetegen SZÉP kártyás pénzeket költöttek el mert lejárnak a rajta levő pénzek, de pénteken éppen úgy tele voltak vásárlókkal is a boltok, mint lesznek jövő pénteken fizetésnapot követően.

A nyomorgó magyar tömegek az egy libbant mese. Viszont jól sem állunk, a válság nekünk is éppen úgy betett, mint másoknak.

2023. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

#3 "Aha, biztos tele vannak, azért kellenek az ételosztások, meg azért lép lefele mindenki az országból..."

Minden országban vannak ételosztások, Svájcban is, a svédeknél is, ahogy az utcákon is élnek hajléktalanok, koldusok is vannak. Akkor ezek szerint mindenhol nyomor van?

"Téged is kár volt iskoláztatni..."

2023. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

A 12-es mindent elmondott 😂

Imádom, amikor állítják, hogy október 23-án jönnek a külföldiek ünnepelni 🤣🤣🤣🤣🤣

2023. máj. 1. 11:55
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

#13

Ha azt gondolod, hogy a csövesek ugyan úgy élnek nálunk, mint mondjuk Svájcban, az a te problémád, meg a miénk mert tudsz szavazni.


#14

Senki sem állítja ezt.

Nem csak egy bizonyos időben jönnek a külföldiek.

De szeretnék erre valami bizonyítékot látni, hogy minden tele van.

Szóval a következő kommented valami meggyőző legyen, vagy maradsz egy bohóc 🤡

2023. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

15.


"azt gondolod, hogy a csövesek ugyan úgy élnek"


Miért, hogy élnek a svájci hajléktalanok?

Mikor még a munkanélküli segélyt is vissza kell fizetni, ha találtál munkát 😂



"maradsz egy bohóc 🤡"



Nyugodtan telefonáld körbe a wellness szállodákat és majd rájössz.

Én már túl vagyok rajta.


Szal te vagy a bohóc, aki azt állítja, hogy nincsenek tele a wellnessek.

2023. máj. 1. 12:03
 16/24 A kérdező kommentje:

[link]


Eközben Miskolcon 😂😂😂

2023. máj. 1. 12:13
 17/24 anonim ***** válasza:
74%

#16

Van pár magyar videósunk aki járt külföldön, de leírom.

Amíg mi magyarországon azon büszkélkedünk, hogy kizavarjuk télen az erdőbe megfagyni a hajléktalanokat és szarosan feküdnek az aluljárókban, addig külföldön sokkal civilizáltabb a helyzet.


"Mikor még a munkanélküli segélyt is vissza kell fizetni, ha találtál munkát"

Hát szerintem nézd meg mennyi pénz a munkanélküli segély.

Plusz ennyivel tartozik az adófizetőknek.


"Én már túl vagyok rajta."

Látom min vagy túl.

2023. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

#17

Jaj igen, nagyon igényes és sok költségvetésű majális WOW

Nah innen látszik a magyar nép jól él XD de szánalmas

2023. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

18.


Na, látom nem sikerült megtudni mi is az a hajléktalan helyzet még hogy ennek mi köze van ehhez az egészhez.

Vannak ott is hajléktalanok, hiába vergődsz meg terelsz.


"Hát szerintem nézd meg mennyi pénz a munkanélküli segély."


Vissza kell fizetni, hát ennyit se értesz???? 😂😂😂



"igényes és sok költségvetésű majális WOW"


Ahhoz képest, hogy az előbb még éhen akartál halni, elég gáz leszidni már megint egy korrekt programot.

Valszeg meg se nézted.

Innentől kezdve végképp egy 🤡 vagy.

2023. máj. 1. 12:29
 20/24 anonim ***** válasza:
94%

Bármennyire is nehéz megérteni, de attól még nem tartozik valaki az elit milliomos réteghez, hogy egy évben egyszer elmegy egy hosszú hétvégére szállodába.

Én is voltam Hévízen még februárban 4 napot. A szálloda nem volt tele, és a kinn parkoló autók rendszáma alapján a vendégek kb. 40-50%-a cseh, szlovák, német, vagy osztrák volt.

2023. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!