Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal mozgatja a szálakat...

A baloldal mozgatja a szálakat a tüntetések mögött?

Figyelt kérdés

A holnapi tanártüntetés, a katatüntetés stb.


A baloldal érdeke a hatalom gyengítése. A baloldal mozgatja a szálakat? Gyurcsány?



2023. máj. 2. 09:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Van probléma az országban, lehet valaki kritikus a hatalommal szemben úgy is, hogy nem a baloldal hergeli, hanem magától akarja szóvá tenni a dolgokat?


Szerinted, kérdező? Bárki, aki szóvá tesz valamit, csak a baloldal embere lehet?

2023. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%
Mindig van a háttérbe meghúzódó gyurcsány szál.
2023. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Tehát te most azt állítod csak a baloldalnak van annyi esze lássa az oktatás soha nem volt ilyen mélyen a rendszerváltás óta? Ha ez így van akkor baloldali leszek. Elég szomorú hogy a nersevikek nem látják az égig érő problémákat a központosított bosszútörvénnyel kapcsolatban.
2023. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Baloldal? Ugyan! Én mozgatom! én, Én, ÉN vagyok mindennek a mozgató rugója
2023. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

Hát, ha nem is ők mozgatják, a jelenlétűkkel nevetségessé teszik azt, amiért a tanárok harcolnak, csak azért, hogy ők némi politikai hasznot kapjanak cserébe.

Mellesleg kizárt, hogy a balloldal kordinálni tudjon egy országos tűntetést, ők még magukkat sem tudják hova tenni...

2023. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
ami ennél is fontosabb az a háttérbe meghúzódó gyurcsány szál. :D
2023. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Várjatok,azt hiszem beszélem a kérdező nyelvét.


SorosBrüsszelMigránselmúltnyolcévháborusinflációdollárbaloldalhazaárulóSorosbérencMigránsmigránsGyurcsányalattjobbvóna

2023. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
A Tompos Màrton nevű mitugràsz, magàt politikusnak nevező alak rendőrökre tàmadt. A rendőrök pedig fojtàssal levitte a földre. Nem kène rendőrökre támadni.
2023. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
A Magyar Rendőrség Magyarország szégyene, undorító, korrupt, tanulatlan mocskok, akik a hatalmukkal folyamatosan visszaélnek, amikor meg igazán szükség lenne rájuk, nincsenek sehol.
2023. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
#10 Tompos nevű vörös terrorista rendőrökre tàmadt. Simàn le lehetne ültetni hivatalos szemèly elleni erőszak miatt. Egyàltalán nem èlnek vissza a hatalmukkal. Inkàbb puhànyak.
2023. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!