Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Belügyi és közalkalmazotti...

Belügyi és közalkalmazotti dolgozók hogyan látják a jövőjüket?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok egészen tavalyig jó volt, de most egyre rosszabb a helyzet fizetés terén is és fejlesztésekre sincsen pénz. Már pedig ha baj van az ágazatunkatban (árvíz), lesznek problémák . Jaaa, rosszul fogalmaztam. Nem hogy a fejlesztésekre de még a normális karbantartásra sincs pénz. Orbán bácsi nem hogy nem ad, még vesz is el pénzt a cégtől.

Kissé borúsan látom a világot innen nézve... Tudom változást hozna ha másik melohelyre mennék, de egyrészt szeretek itt dolgozni, máshol tudom hogy hamar összevesznèk a sok okoskodó kollégával. Az építőipari munkákat meg sajnos egyre nehezebben bírom. Pedig maszekban még azt is nyomom, és már kezd sok lenni a 2 néha 3 munkahely...

De kezdem belátni hogy változtatnom kell a gondolkodás módomon...



2023. máj. 2. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

A jövőt?

Egyetlen Sex Pistols idézettel ezt tökéletesen lehet illusztrálni.

"No future for you, no future for me".


[link]

2023. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy tudom, hogy kötelezően el kell mondani egy úgy kezdődő miatyánkot nekik a jövőben: "hagyúcsányvónamánbelügyminisztériúmsevóna..."


és, ha ez megvan, rögtön jobban fogják érezni magukat, miután megkapják a fizetésüket.

2023. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hypno ***** válasza:
100%
Ha jól szolgáltál most azt kapod jutalomként, amit a rosszul szolgálók büntetésként.
2023. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a szirénhangokra.
2023. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Vízügyes dolgozó vagy?
nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem aktuális, de arról hallottál, hogy jövőre megszűnik a vizűgyi dolgozók közalkalmazotti jogviszonya?
nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És az mit jelent hogy megszűnik a közalkalmazotti jogviszony?
nov. 17. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Pontosan még a vezetőink sem tudják, hogy mi változik majd. Január volt a terv, de úgy látszik, hogy ez csúszni fog. Sok kérdést tettünk fel. Például, hogy alakulnak a bérek, a munkaidő, a plusz szabadság, cafeteria? Eddig a belügyminisztériumhoz tartoztunk, ezután, hogy lesz? Válasz egyelőre nincs.
nov. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kolléga vagy?
nov. 18. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha te is a vízügynél dolgozol, akkor igen.
nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!