Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már a Playmobil játszóházban...

Már a Playmobil játszóházban is megy az érzékenyítés. Mit lehetne tenni hogy az LMBQ végre békén hagyja a gyerekeinket ?

Figyelt kérdés

Egy Playmobil játszóházban vettünk a 4 éves gyereknek két zsákba macska figurát. Az egyik egy borostás, piros rövidnadrágos ridikülös képződmény volt.

Szegény gyereken is látszott hogy nem tudja hova tenni a dolgot hogy mi a lóf.sz ez ? Én azt szeretném ha még néhány évig úgy nőne fel hogy a királylány lány a királyfi fiú a katona pedig egy marcona szakállas ember karddal.


Tudom, ne vigyem a gyereket playmobil játszóházba és ne vegyek neki zsákbamacska játékot.


2023. máj. 3. 09:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%

Vagy talán megmondod neki, hogy létezik ilyen is, elveszed tőle és játszon a többivel.


Vagy viselkedhetsz te is úgy mint egy óvodás és jöhetsz a GyK-ra sírni egy ilyen hülyeség miatt.

2023. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
39%

1.


Itt se sírsz egyedül.

Szánalmas ez az izzadságszag, ahogy erőltetik az emberre a szakállas női táskás baromságot.

2023. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

#1

Nem sírdogálok csak információ a többi szülőnek hogy ne döbbenjen meg úgy mint én.

2023. máj. 3. 09:49
 4/29 anonim ***** válasza:
6%
Mindenhol konzervatív politikai erőket kell támogatni.
2023. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Tölts már föl róla egy képet, mert érdekelne, hogy miről van szó.
2023. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
#3: Vigyázz, a gyerek érzi rajtad, ha felzaklatod magad az LMBT zsákbamacskán, és kamaszként direkt meleg lesz. Tudom hogy nagyon nehéz ez most neked, de őrizd meg a hidegvéred, kedves apuka vagy anyuka!
2023. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
Így vagy úgy, de keresztül fogják verni ezt az LMBT, Woke stb. tébolyt. A 6-os válaszolónak jár a pacsi.
2023. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
A gyereked most már meleg lesz,nyert a lobbi...
2023. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
35%

Gusztustalan. :(


Ezt azért jobb tudni. Undorító, hogy már gyermek játékokba is csempészik bele. Ennél csak az undorítóbb, hogy van, aki asszisztál is ehhez. Ezeknek már lassan tényleg nem lesz kifogásolható, ha mennek be ezek a mentális betegek az óvodába, bölcsibe.

2023. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
Lmbtq csinálta a zsákbamacskacsomagokat?
2023. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!