Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orosz Biztonsági Tanács...

Az Orosz Biztonsági Tanács titkára szerint az USA elakarja foglalni Ukrajnát és Oroszországot is. Igaza lehet?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint az USA el akarja foglalni Ukrajna mellett Oroszországot is, ennek oka az, hogy az amerikaiak Szibériába menekülnének, ha kitör a Yellowstone szupervulkánja. A végén hozzátette, hogy az amerikaiak szívesen lennének Oroszország állampolgárai is. Ezt azzal indokolta, hogy Oroszország továbbra is őrzi azokat a hagyományos értékeket, amelyeket az USA már eltaposott, ezért akarnának a nyugatiak már inkább Oroszországban élni.

2023. máj. 5. 08:52
A kérdező szavazást indított:
Igaza van
Nincs igaza
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Igaza van, ezért vonultak be az amerikai csapatok tavaly február 24-én Ukrajnába majd annektáltak 4 megyét. Nem is értem hogy hagyhatták ezt szó nélkül az oroszok...
2023. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Először is tisztázzuk, hogy ez miért lenne baj? Az USA a legnagyobb demokráciák egyike. Az oroszok pedig diktatúrában élnek még....
2023. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hollófernyiges ***** válasza:
25%
Butaság, mindenki tudja, hogy az amerikaiak Izraelbe fognak menekülni ha kitör a vulkán, ezért segélyezik őket. Izraelben meg jó sok hely lesz, mert a zsidók meg Magyarországot vásárolják fel és költöznek ide tömegével.
2023. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ukrajna már rég az USA tulajdona...Oroszország maximum a Bering szorosnál tudja őket fogadni(etetni nem)
2023. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig is mondtam, hogy Szibéria a célpont, legalábbis a gazdasági befolyás. Ott is volt egy jelentős földtörténi esemény. A világ legnagyobb ásványkincs készlete lapul ott a föld alatt, aztán egyéb természeti erőforrásokról nem beszélve.
2023. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként ez már 1900-as századforduló óta jelen van a geostratégiában. Aki nem csak ~100 évig akar a világ vezető hatalma lenni, annak Szibéria, az úgynevezett szívföld felett kell befolyást szereznie.
2023. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Orosz Biztonsági Tanács egy náci bűnszervezet
2023. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!