Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsa,hogy az egyházi...

Nem furcsa,hogy az egyházi iskolába járó diákok tüntetnek a legjobban?

Figyelt kérdés
Eddig az volt a narratíva csak úgy ömlik a pénz az egyházi iskoláknak és milyen jól meg az egyházaknak.Erre kiderül az a srác akit lefújtak könnygázzal a Karmelitánál egyházi suliba jár,az apja ráadásul diakónus.Ha jól emlékszem Pankotai Lili is egyházi iskolába járt azelőtt.

2023. máj. 7. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Isten mindenkinek szabad akaratot adott, de a következmények viseléséért az ember a felelős.
2023. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
2 emberből ne vonjunk le komoly következtetéseket.
2023. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Most IS kiderült, hogy a keresztények a legszolidárisabbak. A paneles gyerekek meg csak osztják az észt a mobilról azt ennyike
2023. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, ez egy fő. Max még néhány.
2023. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A feljebbvalók támogatják őket. A szöveg gondolom ugyanaz: a zemberek is ezt akarják, az ő érdekükben teszik.
2023. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is keresztény vagyok, és állíthatom, hogy senkit nem sért és háborít fel jobban ez a farizeus, álkeresztény, hamispróféta, korrupt, hazug, erkölcstelen és gátlástalan rezsim, mint egy igaz keresztényt!


Amit elművelnek, amúgy is durva lenne - de hogy ezt a kereszténységre, Jézusra hivatkozva művelik, az egy igaz keresztényt mélységesen felháborít!


Ők azok a báránybőrbe bújt ragadozó farkasok, akikről Jézus Krisztus jövendölt:


"Óvakodjatok a hamis prófétáktól! Báránybőrben jönnek hozzátok, de belül ragadozó farkasok.

Gyümölcseikről ismeritek fel őket. Szednek-e tövisek közül szőlőt vagy bogáncsról fügét?

Így minden jó fa jó gyümölcsöt terem, a rossz fa pedig rossz gyümölcsöt. Nem hozhat a jó fa rossz gyümölcsöt, sem a rossz fa jó gyümölcsöt. Kivágnak és tűzre vetnek minden fát, amely nem terem jó gyümölcsöt.

Tehát gyümölcseikről ismeritek fel őket.

Nem jut be mindenki a mennyek országába, aki mondja nekem: – Uram, Uram! Csak az, aki teljesíti mennyei Atyám akaratát. Sokan mondják majd nekem azon a napon:

Uram, Uram, hát nem a te nevedben jövendöltünk? Nem a te nevedben űztünk ördögöket? Nem a te nevedben tettünk annyi csodát? –

Akkor kijelentem nekik: Sosem ismertelek benneteket. Távozzatok színem elől, ti gonosztevők!" (Máté 7:15-23)

2023. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#6 annyira vagy te keresztény mint a sátánista baloldaliak
2023. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

#7 Sátánista baloldaliakkal nem találkoztam még - hazug, képmutató, álkeresztény fideszes hamisprófétákkal viszont nagyon gyakran!


Olyanokkal, akik a más szemében keresik a szálkát, amikor a magukéból gerenda lóg ki - még olyat is láttam, aki keresztény értékek védelmét és homofób passzusokat szövegez az alaptörvénybe, aztán meg lebukik és meztelenül menekül egy hátizsáknyi droggal egy homoszexuális orgiáról!

Vagy jachton k.rvázik, kokainozva!


A fideszes farizeusok nem olvassák a Szentírást, részint ezért is prófétálnak hamisan!


És ezért nem tudják, hogy előbb-utóbb a képmutatásuk, farizeusságuk ellenére mindig lebuknak - holott erre maga Jézus Krisztus figyelmeztetné őket, ha olvasnának néha Evangéliumokat:


"Mindenekelőtt oltalmazzátok meg magatokat a farizeusok kovászától, mely a képmutatás;


Mert nincs oly rejtett dolog, mely napfényre ne jőne; és oly titok, mely ki ne tudódnék.


Annakokáért a mit a sötétben mondtatok, a világosságban fog meghallatszani; és a mit fülbe sugtatok a rejtekházakban, azt a házak tetején fogják hirdetni." (Lukács 12:1-3.)

2023. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!