Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazak a pletykák, hogy ha...

Igazak a pletykák, hogy ha most lennének a választások, még a 25%-os infláció és az extrém drágulások közepette is tartolna a Fidesz?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 08:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Persze. A fideszhívők szerint ez is gyúcsány miatt van.
2023. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
amíg Dobrev,Gyurcsány és a dk a politikai életben jelen vannak,addig sajnos a fidesz fog nyerni
2023. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Persze. Na nem azért mert a Fidesz jó lenne, hanem az alternatívák meg rosszabbak.
2023. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Simán nyerne a Fidesz. Nem azért, mert most minden szép, minden jó. Az lenne az oka, hogy az ellenzék egy nagy 0.
2023. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
A háborús inflációnak olyan mindegy, ki van kormányon, nem ettől függ. Jövőre amúgy is 4-5% várható már csak.
2023. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

"Sohha nem engegyük hogy más legyen hatalmon a Fidzse hejet.Öröké Obrán vitok"


nem tudom, hogy ez csak egy krumplibogarakat kiparodzáló hozzászólás vagy egy valódi fidesztálib aki szerint a tanárok munkája fölösleges.

2023. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Nemrég ért véget egy 2 hetes hazalátogatásom a hanyatló nyugatról.

Egyszerűen sokkot kaptam attól, ami otthon van. Mindenki paanaszkodik, mindenki köpködi a kormányt, ezek az árak, amik otthon vannak, még az én fizetésemnek is sok és akkor nem beszélek arról, ami napi szinten hir a médiában, a tanárok, tüntetések, orvosok, elvándorlás és ennek ellenére, még mindig ezeket a nyomorultakat akarják az emberek, ez az ország elveszett.


Csak azt tudom mondani, mindenkinek, hogy addig lépjen le, amig nyitva vannak a határok.

2023. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%
#7 Kár hogy egyáltalán betetted a lábad.Nem kellene többet jönnöd
2023. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
8as, nyugi, még szavazok is :)
2023. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
6%
#9 nem mintha számítana bármit is a szavazatod
2023. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!