Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A transzok igazából csak...

A transzok igazából csak potyautasok a melegek polgárjogi mozgalmában?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy az LMBTQ különböző tagjait másképp ítéli meg a társadalom, mert a melegek elfogadottabbak és a legtöbb ember eltudja képzelni mit csinálnak, de a transzok vagy a queer-ek életéről fogalma sincs. A melegek már sok történelmi korban voltak, de a transzneműség eléggé új dolognak tűnik, akik felkapaszkodtak a már meglévő polgárjogi törekvésekre, így az ő sorsuk is javul.

2023. máj. 8. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2023. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Nekem meg úgy tűnik, hogy beszoptad az "LMB társaság" nevű transzfób, brit eredetű politikai csoport propagandáját.
2023. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
Igen.
2023. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11%
Én meleg vagyok és transzfób. Legalábbis egy online teszt szerint, ami ezt mérte fel és utána azt tanácsolta, hogy "die bitch". Pedig elvileg csak 40%-ban vagyok az a teszt alapján. Na mindegy.
2023. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
Én meg keveslem ezt az 5+1 kategóriát.Szerintem még nyugodtan lehetne bővíteni olyanokkal, akik növényeknek gondolják magukat vagy esetleg mosogatógépnek.
2023. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
Igazából most már hivatalosan 2SLGBTQIA+. Szóval a kérdező elég bigott módon írta le.
2023. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Az okè hogy sok ember nem èrti a transzneműsèget, de ez nem a transzok hibàja.
2023. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Az oké, hogy sok ember nem érti a transzfóbiát, de ez nem a transzokat el nem fogadók hibája.
2023. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3%
#7 Ahha, kijutottunk az űrbe, létrehoztuk az internetet, lassan saját mesterséges intelligenciát fejlesztünk, de szegény transzneműeket azt bizony senki se érti...
2023. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem alapból az lmbtq dolgot rengeteg nárcisztikus ember meglovagolja, hogy így tegyen szert figyelemre. Nem csak transzok, de sok olyan is, aki a q kategóriába tartozik, akiknek a teljes személyisége arra épül, hogy ők q személyek.

Ma meg ez az identitás dolog nagyon népszerű. Nem igazán kell tehetségesnek, egyéniségnek lenned, csak legyen valamilyen éppen trendi identitásod.

Erre az lmbtq nagyon jó ugródeszka.

2023. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!