Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is szép dolog ez...

Szerintetek is szép dolog ez a már hagyományos hálaadó mise?

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 9. 19:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Inkább beteges. Orbántól függetlenül, egy politikusért sem kéne hálaadó misét tartani.
2023. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerontem egy hálaadó mise, vagy ima csak szép dolog lehet. Valakiért imádkozni szintúgy. Ha gondoljátok lepontozhattok ezért, de ez pártpolitikától független dolog. Ha valaki nem akar, nem megy el. Én se leszek ott. De aki akar, adjon hálát, vagy imádkozzon azért, amiért csak szeretne.
2023. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem érdemes pszichiátriai betegekkel vitatkozni.
2023. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Inkább undorító ez a személyi kultusz.
2023. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez bálványimádás, ráadásul egy maffiózót ünnepelnek. Szerintem ízléstelen dolog.
2023. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk ez semmilyen egyházi oldalon - de még a Belvárosi Plébánia hivatalos oldalán és facebook-oldalán - sincs fenn.

Egy Szentmihályi Szabó Ilona, valószínűleg Orbán-fan buzog túl épp Remélem leállítják, mert ránk keresztényekre nézve igen káros jelenség.

2023. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!