Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Faluhelyen is élnek liberálisok?

Faluhelyen is élnek liberálisok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 10. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Élnek igen, nem is kevesen.

Én egy 2200 fős kis faluban lakok.



Faluban is ugyanúgy megvan minden ám. Itt is van kábszeres, meg részeg, pont úgy mint Pestten.


Az egyik háznál itt a faluba 2 Tesla is van, és ismerek még jópár itt élő családot, aki ha akarna, holnap 10db lakást bírna venni a fővárosban.


A falvakat Mo.-n ne úgy képzeljük már el, mint valami sátortábort, ahol gyök2 iq-val rendelkező egyének földet túrnak.

2023. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
#11 Melyik falu ez, ha szabad kérdeznem?
2023. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%
Szeged mellett.
2023. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#12, szerintem faluban is vannak lehetőségek, csak másra. Pl gazdálkodni, csendben élni, nagy területen lenni, elkerülni a szmogot, a dugót, állatokat tartani stb stb. Nem mindenki vágyik milliós nettó fizetésre, 3000ft-os kávéra a starbucksban, rollerre az orra előtt és tömegre a buszon. Én ugyan Bp-en lakom, de vannak barátok, ismerősök vidéken. Nagyjából ugyan akkora keresettel fenn tudnak tartani autót (én nem tudok) és jelentősen több pénzt tudnak félretenni.
2023. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Idáig azt szajkózták az "értelmiségiek", hogy vidéken csak m1 meg Kossuth-rádió van, és mindenki 60-as IQ-val rendelkezik. (Ami még mindig magasabb akkor mint az övék.)
2023. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!