Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az életed vagy a hazád fontosa...

Az életed vagy a hazád fontosabb számodra?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 21:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

Az életem. Ezért a nyomorult országért két szalmaszálot nem tennék keresztbe.

Ha viszont Európa békéjéről lenne szó, akkor már elgondolkodnék a dolgon.

2023. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
Milyen haza ez nálad gondok vanak fejben ez Orbán válalkozása meg Mészáros iskolás barátja biznisze.
2023. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%

A haza "én" vagyok és a többi itt élő ember, nem a terület.

Gondolj csak bele, kit védenél meg, ha választanod kellene: egy osztrákot Magyarországon van egy magyart Ausztriában?

2023. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

A haza az a nép nem a kormány.

Ha nem egy végtelenségig türőképes nép lennénk és lenne valódi összefogás akkor már rég nem lenne ez a kormány (nem mondom, hogy birka, de a magyar nagyon sok mindent képes benyelni amit más népek rég nem).

2023. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%
Engem is az ország utált ki, nem tudom miért áldoznám magam érte
2023. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem milyen hazárol beszéltek én csak Mészáros cégeket látok nem látom Gizinek a boltját.
2023. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%

A "haza" gyakorlatilag mára egyenlővé lett egy rabló maffiózó-családdal, akik törvényesítették maguk számára a lopást, és akiket ez a tetves hülye állat nép folyamatosan újra és újra megszavaz.


Ilyen körülmények között tényleg valakinek a fejében kérdésként felmerül az, hogy a saját élete a fontosabb, vagy azoké, akik évtizedek óta kirabolják?


Hát számomra teljesen egyértelmű, a nagy büdös lóf-szt fogok megdögleni azokért, akik folyamatosan b-szogatnak.


Az életem ennél sokkal fontosabb.

Ha választanom kéne, hogy én maradok-e életben, és az összes többi magyar megdöglik, vagy fordítva, egy tizedmásodpercet se gondolkodnék - én maradok életben.

2023. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%

A családom a hazám. Mindenki más csak idegen.


Amúgy meg uniós tagország lakójaként idegesítő és bicskanyitogató amit a kormány művel ezzel a nagy kamu szuverenítással=ne szóljon bele senki hogy kiraboljuk a magyarokat.


Pont azért vagyunk eu tagok hogy mehessünk ahova akarunk, szabadok legyünk szabadon gondolkodhassunk és ne egy gonosz tolvaj diktatórikus törekvéseit meg hazafiasság mögé bujtatott számonkérés elkerülésének bólogassunk.

2023. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos ez van. Ahhoz képest, hogy milyen kicsi ország vagyunk mindenki olyan idegen egymásnak.
2023. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
31%
Az országot mint természeti/épített dolgot szeretem, viszont felőlem aztán kipusztulhatna az itt élő lakosság teljes egésze. Kezdve a kormánnyal meg azzal a 3 millió agyhalottal akik megszavazták.
2023. máj. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!