Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hodász András miért lett...

Hodász András miért lett ekkora celeb?

Figyelt kérdés
Én nem értem, ha valakit a saját állítása szerint molesztált egy pap gyermekkorában, akkor hogy jön a gondolat, hogy egyházi pályára menjen. Azután csinál egy csatornát, ahol nyíltan politizálásba kezd és meglepődik azon, hogy ezért negatív kritikát kap. Aztán kilép az egyházból és továbbra is a média középpontjában van. Nekem kicsit hiteltelennek tűnik, bár emberileg megértem, hogy mindenki hozhat rossz döntéseket.

2023. máj. 12. 16:34
 1/3 hypno ***** válasza:
54%

Normális ember eleve nem megy katolikus papnak, ha a családjától nem kap komoly pressziót. Természetellenes abnormális élet amit az a vallás elvár a papjaitól.


Nekem a kritikusai hiteltelenek. Ha 2000 éve lett volna internet, valószínűleg Jézus is egy saját csatornán prédikált volna.

2023. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Nem érted a hit dolgát, igaz?


1. Attól még, hogy volt egy rossz élménye egy rossz emberrel, még érezheti Isten hívását.


2. Papként ő egyike volt azon kevés papoknak, akik meg tudták szólítani a fiatalokat. Az Egyház nagy szarban van, ami a fiatalokat illeti, mert a Mária utcai templomon kívül egyszerűen nem beszélik a fiatalok nyelvét, fogalmuk sincs róla hogy lehetne hozzájuk eljuttatni az evangéliumot. Hodász tudta. Ezért a fiatalok szerették is. Mert lássuk be, nem abból lesz felkapott ember, akit a nyugdíjasok sztárolnak, hanem abból, akit a fiatalok.


3. Csinál egy csatornát, ahol papként papokról, egyházról, hitről, vallásról beszél. Amit csinált, az igencsak hiteles volt hívő szemmel.


Az a gond, hogy nem Hodász a hiteltelen, hanem a mai Magyar Katolikus Egyház. Ezt már önmagában az a tény is jól tükrözi, hogy a Politika kategóriában írod ki ezt a kérdést, és nem a vallás kategóriában:D

Az Egyház a politika bábjává vált. Pénzért pucsít a kormánynak ami szögesen ellentmond Jézus tanításainak. Ráadásul a kormány politikai eszközt cisnál az egyházból és a kereszténységből, ami a kormánynak lehet, hogy kedvez, de a hívőknek és a kereszténységnek nagyon káros.

Az Egyház beengedte a politikát a templomokba, és ez egyértelműen hiteltelen, korrupt, Istennek nem tetsző dolog.

Ezt minden valamire való hívő érti.

2023. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%
Te meg itt egy anonim oldalom pofázol. 🤷‍♂️
2023. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!