Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz Orbán Viktorral...

Egyetértesz Orbán Viktorral és a Fidesszel, hogy Veszprém a legélhetőbb magyar város, Veszprémben lakozik az erő, és 2030-ra a legélhetőbb város lesz Európában?

Figyelt kérdés

2023. máj. 14. 16:25
A kérdező szavazást indított:
Igen egyetértek
Nem
20 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
2030-ra megelőzzük Bécset??? Ez olyan lehet mint, abban hinni, hogy 2010-re bevezetjük az eurót.
2023. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyre jobban hajlik a tér a minielnök meg a hívei körében és ez nem jó. Álmodni persze lehet.
2023. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Miért pont Veszprém? Miért nem Debrecen? Vagy Göd? Ott épülnek a Nagy Nemzeti Akkumulátorgyárak, nem Veszprémben...
2023. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Orbán Viktorban lakozik az erő.
2023. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

#1:

[link]

Az euró bevezetését 2004-2010 között a Medgyessy-Gyurcsány-Bajnai ígérgette (többször is belengetve a céldátumot - gondolom, te is emlékszel rá), végül az egészből semmi nem lett. 2010. után az Orbán-kormány világossá tette, hogy az eurót egyelőre nem is szándékozik bevezetni (mint ahogy a svédek, vagy a britek sem tették), hanem inkább meg kívánja őrizni a Forintot.

Ami a kérdés illeti: én nem találok olyan cikket, ahol Orbán Viktor ezt mondta volna. Ha te találsz, linkeld! Én ezeket találtam:

[link]

[link]

Ezekben viszont egy szó sincs arról, hogy Orbán Viktor ezt mondta volna.

2023. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Azt mondta hogy az egyik legélhetőbb.
2023. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kommentelők! Esetleg nem akarjátok megkérdezi a kérdezőt, hogy Orbán Viktor és a Fidesz vajon mikor és hol mondott ilyet? (Vak csak úgy vakon hisztek neki és már el is indultok egy nem létező nyomvonalon? Nekem persze nem gond, hogy egymást vezetitek félre...)
2023. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

“ Ami a kérdés illeti: én nem találok olyan cikket, ahol Orbán Viktor ezt mondta volna. Ha te találsz, linkeld! Én ezeket találtam:”



Hol a 14. havi nyugdíj?


A 13.-ra is 12 évet kellett várni… Erre mennyit ?

2023. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Magyarországon valóban a legélhetőbb nagyváros.

Európai viszonylatban soha, egyetlen magyar város sem lesz az belátható időn belül. Ahhoz minimum Ausztriához kéne csatolni.

2023. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#6: Ezen most nagyon jót röhögtem, köszi tényleg! Elképesztően vicces, mikor magunkat fejlett nyugati országokhoz, meg nagyhatalmakhoz hasonlítgatjuk.
2023. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!