Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt olyan rendszeres...

Vannak itt olyan rendszeres hozzászólók, akik politikával foglalkoznak, esetleg politikus mellett dolgoznak, vagy kampányoltak esetleg?

Figyelt kérdés

Nem szükséges pártot említeni, mert akkor úgyis csak lepontoznak titeket. De érdekelne tapasztalat. Ha nem igaz rátok a kérdés, de rendszeresen kommenteltek, leírhatjátok a szakmátokat, munkátokat.

Nyilván itt nem arra vagyok kíváncsi, hogy valaki egyszer segített 2002ben egy önkormányzati választáson képviselőjelöltnek postaládába szórni a szórólapot, hanem tényleg "közel volt a tűzhöz"


2023. máj. 18. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Hogyne, itt mindenki politikai és gazdasági szakértő nem tudtad?😅
2023. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DK-s ***** válasza:
70%

Kérdés, hogy mennyire volt közel a tűzhöz?


DK párttag vagyok.

2023. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azok, csak kiváncsi vagyok. Aki titkolja annak nem köteoező válaszolni.
2023. máj. 18. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Én csak tippelek hogy nincs itt olyan.
2023. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Én közmunkás vagyok, az olyan mint a politikus.
2023. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Természetesen,szinte csak ilyen politikai tanácsadók írnak ide.Kérdezz nyugodtan.
2023. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindkét oldalon fizetett bérkommentelő voltam,párszor leírtam itt meg sok helyen.
2023. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#2, a párttagság mennyire van közeo a tűzhöz? :D
2023. máj. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!