Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok...

Fideszesek, mit szóltok ahhoz, hogy Orbán Viktor miniszterelnöki köszöntőt küldött Kis Grófo születésnapjára?

Figyelt kérdés

[link]


Van ennél is lejjeb?



2023. máj. 18. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Megszlta wgy demon?
2023. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Kijelenthetjük, hogy Klára, ha a jövő évi választáson győz, el fogja számoltatni Orbánt és Kis Grófót is! Készülünk! ❤️💛💙
2023. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
2023. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Eddig kétséges volt, hogy vajon Orbán cigány-e...

Eddig...

2023. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
sugárba hányok!
2023. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
ez már nagyon pöce.
2023. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
#3: Látod? Gyurcsány még ott is hazudott... Viszont Horváth Aladár és Vadai nyakában nem láttam semmilyen cetlit, pedig hát... Dobrev nyakában sem, pedig egy "Én is bolgár vagyok" felirat megfelelt volna a valóságnak. :D
2023. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, ez csak téged izgat, engem momentán baromira nem érdekel. Hogy van-e annál lejjebb, hogy egy ellenzéki balfék erejéből már csak ilyen kérdésekre futja, nos azt hiszem, van! Minél hosszabb időt vegetáltok ellenzékben, annál alacsonyabb szintre juttok mentálisan és ez meg is látszik rajtatok. Gondolom, a hétvégi 2 időközi választásról nem szívesen beszélsz: a Fidesz által támogatott Kammerer Zoltán 57%-kal győzött Gödön; a fideszes Ba Edit pedig 75%-kal nyert Kiskőrösön... :)
2023. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Kedves gesztus. Mi a baj vele?
2023. máj. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es a kedves gesztussal nincs baj, ha mondjuk a fidesz nevében köszönti Orbán és nem mint kormányfő. Mivel Grófonak más érdeme nincs azon kívül, hogy látványosan Orbán mellé állt a választások előtt és ezzel hozott pár százezer szavazatot a fidesznek. Ez pedig pártügy és nem egy országot képviselő miniszterelnöké. Önmagában az pedig nem ér meg egy miniszterelnöki köszöntést, ha valaki végletekig gagyi mulatós zenével terjeszti a roma "kultúrát".


Mellesleg pedig vannak olyan emberek ebben az országban akik jóval többet tettek az országért vagy nagyobbat alkottak, mégsem részesülnek kormányfői köszöntésben.

2023. máj. 19. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!