Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a baloldaliak körében, hogy "Ameddig ez a kormány van, addig nem szülünk"?

Figyelt kérdés

Oké, ha nem akarnak szülni megértem, mert manapság a gyerekvállalás az nem egy jó dolog mint régen. Teljesen megváltozott a világ, amiben a gyerek az inkább egy kolonc, egy teher, anyagilag is karrierben is és az élet minden területén.

De miért kell ezt is a kormányra fogni? Ezzel hogy a kormányra fogják, nem csak saját magukról akarják levenni a társadalmi nyomást a gyerekvállalásra, és egyfajta kifogást, bűnbakot keresni, hogy miért is nem vállalnak?


2023. máj. 19. 10:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%
Bizony én magam is megtartóztatom magam. A gyermek egyébként is környezetszennyező. Nem tudnám pörgetni a gazdaságot a gemer cuccokkal. Addig nem szülők férfi létemre betartom magam is
2023. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez valami mozgalom lett?

Mert igazuk van.

2023. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
15%

10 "Épeszű ember nem akar "munkaalapú társadalomba" gyereket."


Azt sem tudom mit jelent az! Az előtte levő segély alapú balos sem volt jobb,.

2023. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%
Attól függ, hogy mit akarnak szülni. Van aki gyereket, a fideszesek meg csokocskákat. Vajon mikortól lesz anyakönyvezhető a Csok név?
2023. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Régen olvastam már ilyen buta eszmefuttatást.

De legalább nevettem egy jót - politikai elkötelezettség nélkül is! :DDDD

2023. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Honnam szedted ezt az általánosító baromságot?
2023. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!