Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ahol a "Nemzeti Együttműködési...

Ahol a "Nemzeti Együttműködési Alap" és a "Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt" logo-ja jelenik meg, az annyit jelent, hogy oda csurrant a fideszes puncsos pénzecskéből?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nagyjából igen, hogy ott egyenlőbbek az egyenlőbbeknél.
2023. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem. Azt jelenti hogy ebből az alapból ez az alapkezelő használt fel pénzeket.

Hogy kinek és mennyi haszna lesz belőle az attól függ ki dolgozott ott éppen.

Aztán meg ti szépen mindenkire rámondjátok, hogy "fideszes" hiszen hiszen csakis az lehet ha a fidesz kormány alatt pénzt keres egy munka elvégzésével - szerintetek. Innentől jön a következtetésetek: lám, megint fideszesektől fideszeseknek jutottak pénzek.

Miközben szimplán csak elvégezték a munkájukat.

2023. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze mesemondó, csak azt felejted ki a képletből, hogy ezeket az elvégzendő munkákra való megbízásokat sosem olyan fogja kapni, aki nem elvtárs, sógorkomajóbarát.
2023. máj. 20. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

#3 Ez az ami nem igaz.

Miért kell hülyeségeket elhinned?

2023. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért mert láttam a saját szememmel.


Dolgoztam olyan helyen ahol elég sokszor jelentek meg ezek a logo-k.

Az szervezet vezetője csontig bent volt a fideszes elitbe.


Csomó ilyen kamu munka volt, ami arról szólt hogy el kell költeni a pénzt, és ennek meg kell csinálni a látszatát, de kb minden kamu volt. Csak az volt a lényeg, hogy fotókon, meg elszámolásokon be lehessen mutatni valamit, hogy tényleg el lett költve valamire a pénz, de valódi értékteremtés az nem volt. Így vándorol az állami pénz magán zsebekbe.

2023. máj. 20. 10:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ilyen kamugyárakra olyan bejáratott kreatív de egyben végtelenségig abszurd módszereik is voltak, hogy ha nem láttam volna a saját szememmel/vettem volna részt a megvalósításukban, akkor talán én sem hinném el hogy ilyen tényleg megtörténhet.
2023. máj. 20. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#5 "Dolgoztam olyan helyen ahol elég sokszor jelentek meg ezek a logo-k."

avgyis dolgoztál 1 helyen ahol találkoztál "sokszor" ezekkel a logo-kkal - de még most sem érted, hogy ez mit jelent.

Nem azt amit leírtál kérdésbe.

De leírtam már és láthatólag nem is akarod felfogni. Hidd a hülyeséget nyugodtan, teheted! Ettől még hülyeség marad.

Hangoztasd nyugodtan a hülyeséget, teheted! Csak aztán majd ne csodálkozz ha ott állsz hülyén a következő választás eredménye láttán is és nem érted miért nyert megint a fidesz!

2023. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt igazából te vagy aki "hisz" valamit, én meg konkrétan láttam a valóságot. Ezért nem is értem miről vitázunk.
2023. máj. 20. 10:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Annak meg nem tudom mi köze ehhez, hogy a befolyásolható fogatlan csürhe leszavaz a fideszre. Azok bele sem látnak ebbe a világba. Lefoglalja őket, hogy előteremtsék a napi hatóságiáras csirkefarhátravalót.
2023. máj. 20. 10:59
 10/10 anonim ***** válasza:

"Itt igazából te vagy aki "hisz" valamit, én meg konkrétan láttam a valóságot. "

Milyen valóságot?

Te magad is leírtad, hogy 1 azaz 1 ilyen cégnél dolgoztál és a logokat láttad.

De nem érted hogy ez mit jelent. Kijelentesz valamit ami nem igaz és ez alapján ténynek könyvelsz el vélt negatívumokat.

Hogy mennyire vagy buta azt nem is kell mással bizonyítani, mint a saját szavaiddal: "Annak meg nem tudom mi köze ehhez, hogy a befolyásolható fogatlan csürhe leszavaz a fideszre. "

Azt hiszed a választáson szavazó 3 millió ember mind egyforma és csakis a fidesz szavazói között van ilyen - persze szerinted mind ilyen. Te bezzeg a magad hite szerint mindent IS sokkal jobban tudsz és mindenki más hülye mert nem ugyanazt gondolja a világról, mint te.

2023. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!