Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért gúnyolják...

A balosok miért gúnyolják ennyire a vallást?

Figyelt kérdés
Az ok, hogy nem tetszik nekik, hogy a kormány látszatból csinálja az egészet, de a kereszténység akkor is a magyar kultúra része és nagyon sok hagyomány, ünnepkör épül köré. A vallás és a sprituális dolgok iránti vágy tulajdonképpen minden emberben megvan, aki keresi a választ az olyan mélyebb kérdésekre, hogy mi az élet értelme, miért vagyunk a földön, stb. Nem értem miért kell lenézni embereket ezért és állandóan gúnyolodni, elég valószínűnek tartom, hogy az ők felmenőik közül is sokan jártak templomba és hittek ezekben a dolgokban. Egy morális alapra szüksége van a társadalomnak.

2023. máj. 20. 20:59
1 2 3 4 5
 11/49 DK-s ***** válasza:
80%

Nem gúnyoljuk.


Én legalábbis nem. Az egy dolog hogy magamban jót röhögök, de ennek nem adok hangot. De ha vallási vonalat kezd érinteni, akkor figyelmeztetem hogy materialista vagyok. Ráadásul keresztény vallási kérdésekben igen felkészült!


Ha folytatja (pokoltűz, gyehenna, és egyebek), vagyis nem tartja tiszteletben a "vallásom", akkor kifigurázom. Tiszteletet csak kivívni lehet, megkövetelni nem!

2023. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a muzulmán és a zsidó vallás ezerszer roszabb, mint a keresztény. Akit érdekel utána nézhet, nem fogok idézgetni, meg linkelni. A zsidóknál kirekesztőbb nincs is talán a világon. A muzulmánok meg fanatikus kegyetlenek, erőszakos hittérítők, áttérsz, vagy meghalsz, vagy fizetsz, ha a könyv népe közé tartozol, ha nem, akkkr meghalsz, vagy áttérsz. Ezek milyen állatok már a 21. században?

A zsidók meg saját etióp hittestvéreiket nem akarják befogadni, mert feketék😃.

Milyen kereszténység? maradjatok már! Óvodások ezekhez képest.

2023. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 DK-s ***** válasza:
83%

#12-nek:


De csak azért "óvódások", mert az elmúlt századokban a keresztény területeken a világi hatalmak lenyomták!


Amikor hatalom volt a kezükben, azt hívjuk sötét középkornak!


Boszorkány-üldözések, inkvizíció, keresztes-háborúk, és még sorolhatnám.


Ha például nem hittél benne, először szinte halálra kínzott az inkvizíció, majd máglyán élve elégettek.

2023. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

"muzulmánok meg fanatikus kegyetlenek, erőszakos hittérítők, áttérsz, vagy meghalsz"


Ohaaa ott is volt sötét középkor amikor máglyára, vízpróbára, kínok körtéjére és egyéb szeret teljes halálra valamint kínzásra ítélték az eretnekeket? :D


Milyen szép is a kereszténység :) a tudósok jó részét aki 1800-as évekig élt üldözték és halálra is ítélték ha tehették valami mondvacsinált indokkal.

A gyerekek kiherélése szebben énekeljenek a katedrálisokba csak hab a tortán :)


"Boldogok akik sziklán verik szét a csecsemők fejét." Zsolt.137

2023. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 DK-s ***** válasza:
80%

#14-nek:


És mindezeket a krisztusi szeretet jegyében. XD

2023. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
52%

11


Tehát magadban gúnyolod.

2023. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
52%

10


Valamitől mégis 0 százalékra kerültem.

2023. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 DK-s ***** válasza:
75%

#16-nak:


Ezt nem hívnám konkrétan gúnynak. A gúnyolást gyerekes dolognak tartom.


Vagy egy naiv embernek gondolom, vagy lelkileg sérültnek, aki a vallásba menekül. Semmi sértegetési szándékom nincs, én így gondolom. De ennek soha nem adok hangot egy vallásos emberrel szemben. Ezt a kérdést, függetlenül attól hogy én mit gondolok, tabuként kezelem.


Máté 5:3

2023. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
76%

18


Nem sértegeted, de gyerekesnek vagy sérültnek gondolod?

2023. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
31%
Miért, szerinted ha gondolsz valamit valakiről az már sértegetés?
2023. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!